Erdoğan'ın koruma filosu israfı

CHP Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adana ziyaretindeki koruma filosunu gösteren bir videoyu; “Bu israf niye? 4 skorsky, 2 polis helikopteri, 2 Cumhurbaşkanlığı helikopteri, 2 hücum bot, 1 savaş gemisi, onlarca koruma aracı ve yüzlerce polis asker" notuyla paylaştı.

Erdoğan'ın koruma filosu israfı

CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, bugünkü Adana programına, koruma filosu ile gitmesini eleştirdi. Helikopterlerin, savaş gemilerinin bulunduğu bir videoyu, sosyal medya hesabından paylaşan Özkan, şu mesajı paylaştı:

"BU İSRAF NİYE? 4 skorsky, 2 polis helikopteri, 2 cumhurbaşkanlığı helikopteri, 2 hücum bot, 1 savaş gemisi, onlarca koruma aracı ve yüzlerce polis asker... Hepsi bir kişinin Adana'da katıldığı açılış töreni için hazır bekliyor..."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dürüst olsa hic biri gerekli degil
Dürüst olsa hic biri gerekli degil - 2 hafta Önce

Demekki dürüst degil, yolsuzluga pis işlere bulaşdigindan korku daglari aşmişki, koruma önlemleri gereginden fazla ve abartili.
Uruguay başkani volksvagen ile ile tek başina geziyordu,dürüstdü hic kimsedende korkmuyordu!

Misafir
Misafir - 2 hafta Önce

Tek adam rejimi ve saltanatı

GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 2 hafta Önce

korunan kişi Türkiye Cumhiriyet i başkanı koruma konusunda hassasiyet gösterilmesi yerindedir.bu konu hariç diğer bütün itibar denilen şeylerden tasarruf edilmeli.

Aci yiyenin karni agirir
Aci yiyenin karni agirir @GÜVEN BROWN - 2 hafta Önce

TC cumhurbaskani sayin Necdet Sezer ve Almanya Basbakani sayin Merkel tek baslarina alis verise gidiyor. erdogan neyin nesi, 9 aylik degilde 11 aylikmi , yoksa petrolmu isiyor ?