Erdoğan: Neymiş millet açmış, nankörlük parayla değil!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alarak, "Neymiş; millet açmış, bundan bahsediyorlar. Aç olarak dolaşanları buyurun, siz de doyuruverin!" dedi.

Erdoğan: Neymiş millet açmış, nankörlük parayla değil!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

Açıklamasında Kılıçdaroğlu'nu hedef alan Erdoğan, "Dün CHP Genel Başkanı koltuğunda oturan zat 'lağım çukuru' dediği iddiaları Meclis kürsüsünden söylüyor.

Aynı kürsü geçmişte FETÖ'nün kumpas projelerine de pervasızca alet edilmişti. Lağım çukuru denen iftiraların ancak kendini oraya layık görenlerin işidir. Milletten umutlarını kesenler şimdi de suç örgütlerine bel bağlamış durumdalar.

Girdiği her seçimde şu kadar oy alamazsam bırakırım diyen ama her defasında arsızca koltuğunda oturmaya devam edenler aynanın karşısına geçip bunu kendilerine söylemeliler" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, "Neymiş; millet açmış. Aç olarak dolaşanları buyurun, siz de doyuruverin! Nankörlük parayla değil, onlar yine nankörlüğe devam ediyor!" dedi.

TEPKİ YAĞDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldığı, "Neymiş; millet açmış, bundan bahsediyorlar. Aç olarak dolaşanları buyurun, siz de doyuruverin!" sözlerine tepki yağdı.

İşte Erdoğan'a gelen tepkilerden bazıları:

YORUM EKLE