Erdoğan şiiri duyunca ağlamaya başladı 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendi seslendirdiği 'Sana Bana, Vatanıma, Ülkemin İnsanlarına Dair' şiirini dinlerken gözyaşlarını tutamadı.

Erdoğan şiiri duyunca ağlamaya başladı 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı ve toplu açılış törenine katıldı.

Daha sonra vatandaşlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a burada Kahramanmaraşlı şair Erdem Bayazıt'ın 'Sana, Bana, Vatanıma, Ülkemin İnsanlarına Dair' şiiri kendi sesinden dinletildi.

Erdoğan'ın seslendirdiği şiirlerden oluşan ve 26 Mart 1999'da yayınlanan şiir kasedi, AKP Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan tarafından Erdoğan'a armağan edildi.

Kendi sesinden şiiri dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, duygu dolu anlar yaşadı. Gözyaşlarına hakim olamayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a vatandaşlar alkışla destek verdi. 

NEYİN HABERCİSİ?

Erdoğan’ın gözyaşlarının görüntüsünün sosyal medyaya düşmesinin ardından akıllara gelen tek konu seçim süreçleri oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha önceleri seçim süreçlerine girilmeden önce hep gözyaşlarını tutamamasıyla haberlere konu olmuştu. 

Önceki seçimlerde, sosyal medyada Erdoğan'ın ne zaman ağladığını gösteren bir tablo paylaşım rekorları kırmıştı. Erdoğan'ın genelde seçim öncesi zamanlarda ağladığını, seçim olmadığı yıllarda ağlamadığını gösteren tablonun son satırında "2015 genel seçim öncesi ?? Ağlayacak" diye yazılmıştı.

Ve o tablo doğru çıkmış, Erdoğan yine seçimlere az bir süre kala gözyaşlarına hakim olamamıştı. Öyle ki 2018 seçimlerinden önce de ATV- A Haber canlı yayınında gözyaşlarını tutamayan Cumhurbaşkanının yine aynı konuyla gündeme gelmesi sosyal medyada bu konunun hatırlatılmasına neden oldu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
numaraci
numaraci - 1 hafta Önce

tiyatrocu memleketin icine etti ,gözlerini siliyor , yalakalar da agladi zannediyor

Aman dikkat
Aman dikkat - 1 hafta Önce

Bu adamin caldigindan baska hic bir seye inanmayin! Ülkeyi haraca bagladi! Milletin kafalarina cay atti , icenler vardir ama biz helva yemek istiyoruz.