Eski bakanın itirafının ardından gündeme bomba gibi düşen sözler: Erdoğan'ın her şeyden haberi vardı!

"Reis beni hırsız çuvalına koydu ve attı" diyen eski bakan Erdoğan Bayraktar, 17-25 Aralık tapelerinin kendisine ait olduğunu ve tüm suçlamaları kabul ettiğini söyledi. Bu sözlerin ardından Bayraktar'ın istifa ederken söylediği sözler gündeme geldi.

Eski bakanın itirafının ardından gündeme bomba gibi düşen sözler: Erdoğan'ın her şeyden haberi vardı!

Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, son günlerde yaptığı paylaşımlarla gündeme bomba gibi düştü.

Diken'den Altan Sancar'ın sorularını yanıtlayan Bayraktar, şoke eden itiraflarda bulundu.

Bayraktar, "Benim dosyamda hırsızlık yok, görevi kötüye kullanma var. FETÖ bana, hırsız, yolsuz ya da rüşvetçi diyememiş. Kahpe FETÖ’nün savcısı bile benim soruşturma dosyama rüşvet ve yolsuzluk kelimelerini koyamadığı halde beni rüşvet ve yolsuzluk çuvalının içine koydular. Bende bir para yakalanmadı, öyle bir şey yok. Benim dosyamda ne varsa, hepsi doğrudur. Benim dosyamda ne varsa, hem tapeler doğrudur, hem teknik takip doğrudur hem de benim telefon konuşmalarım A’dan Z’ye kadar doğrudur. Onlarınkiler yanlış olabilir, benimkiler doğru." dedi.

Bayraktar'ın gündeme bomba gibi düşen açıklamaları sonrası akıllara istifa ederken sarf ettiği sözler geldi.

bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa ettiğini NTV'ye yaptığı açıklamayla duyuran Bayraktar, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın her şeyden haberi vardı. Başbakan’ın da istifa etmesi gerekir” demişti. Bayraktar'ın bu sözleri, yeniden gündeme geldi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
zaten biliyor
zaten biliyor - 3 hafta Önce

emine dahi zarrafdan 1 milyon dolar aldiysa her seyin bileni ve örgütün basi erdogandir!