Evcil Hayvan Sahiplendirme Sitesi

Evcil hayvan sahiplenmek isteyenler için Nettepet sitesi hizmet veriyor. Hem evcil bir hayvan sahiplenmek isteyenler, hem de biricik dostunu iyi bir hayvan sever sahiplendirmek isteyenlerin ortak noktası olan Nettepet bünyesinde farklı birçok ilan bulunuyor.  Bazı ilanlarda hayvan sahipleri tarafından bir sahiplenme bedeli talep edilirken, bazı ilanlar ücretsiz olarak sahiplendirilmek üzere açılıyor.  Hiçbir şekidle hayvan satışına müsaade etmeyen ve küçük dostların çıkarı üzerine kurulan bu site hayvan severlerin en çok güven duyduğu platformlardan birisi olarak biliniyor.

Evcil Hayvan Sahiplendirme Sitesi

Sizlerde bir hayvan sever olarak hiçbir ücret ödemeden Nettepet sitesine üye olabilirsiniz. Bu üyelik yardımı ile kendi evcil dostlarınızı istediğiniz koşullarda güvenli kişiler sahiplendirmeyi tercih edebilirsiniz. Ya da minik bir evcil dost edinmek istiyorsanız, aradığınız kriterlere uyan ilanlara göz atabilirsiniz. İlan sahipleri ile iletişime geçerek ömür boyu size arkadaşlık edebilecek bir dost edinebilirsiniz.

Ücretsiz Hayvan Sahiplenme Sitesi

Köpekler ve kediler insanların en yakın dostu olarak biliniyor. Evde yaşama en çok uyan bu iki ırk hayvan severler tarafından da en çok sahiplenen grupların başında geliyor. Farklı cinsleri ve özellikleri ile en özel kedi ve köpekler sahiplendirilmek üzere Nettepet sitesinde sizleri bekliyor.

Nettepet sitesinde farklı birçok evcil hayvana ait ilanlar yer alıyor. Her biri farklı ırklarda ve özelliklerde olan tüm minik dostlar sahiplerinin istekleri doğrultusunda sizlerle buluşuyor. Nettepet sitesine giriş yapabilir ve tüm ilanları inceleyebilirsiniz. Ücretli ya da ücretsiz olarak açılan ilanlar arasında kendinize en yakın hissettiğiniz minik dost için sahibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Toy Poodle, Golden Retriever, Husky gibi en çok sevilen köpek ırklarına ait farklı birçok ilan bulabilirsiniz.

Ya da zaten bir evcil hayvanınız varsa ve onu güvenilir birilerine sahiplendirmek istiyorsanız, Nettepet sitesine üye olarak ilan açabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu süreçte minik dostunuza, onu gerçekten sevebilecek ve sahiplenebilecek bir aile bulabilirsiniz. Nettepet sitesi hiçbir ticari amacı olmayan ve hayvan satışı yapılmayan en güvenli alanlardan birisidir. Sitede yer alan ilanları güvenle takip edebilirsiniz.

YORUM EKLE