Feci kazada ağır yaralanan genç kurtarılamadı

Aydın-Denizli karayolu üzerinde meydana gelen ortalığın savaş alanına döndüğü trafik kazasında ağır yaralanan genç, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Feci kazada ağır yaralanan genç kurtarılamadı

Aydın-Denizli Karayolu Köşk ilçesi Ovaköy mevkiinde meydana gelen korkunç trafik kazasında 1'i ağır olmak üzere 7 kişi yaralandı. 

Ortalık adeta savaş alanına dönerken otomobillerden biri ikiye ayrıldı. İkiye ayrılan otomobilin sürücüsü Erhan Günel ise kazada ağır yaralandı. Kısa sürede bölgeye gelen sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından ağır yaralı olan genci, ambulansla hastaneye kaldırdı. Günel, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken yaşam savaşını kaybeden gencin yakınları, ölüm haberi üzerine yasa boğuldu. Kaza ile ilgili inceleme devam ediyor.

Aydın-Denizli Karayolu Köşk ilçesi Ovaköy mevkiinde E.G. idaresindeki otomobil, kontrolden çıkarak karşı şeride uçmuş, A.Ç. idaresindeki otomobil ve C.Y. idaresindeki otomobil ile çarpışmıştı. Çarpmanın etkisi ile otomobillerden biri ikiye bölünürken, diğer otomobil ise yoldan çıkarak tarlaya uçmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER