Feyyaz Uçar'ın AKP'li Özalan için yıllar önce söylediği sözler tekrar gündem

Meclis'te 2022 bütçe görüşmeleri devam ediyor. Bütçe görüşmelerinde tansiyon sık sık yükseliyor. Tartışmalar yumruklu kavgalara dönüşüyor. Kavgaların içinde hep AKP'li vekil Alpay Özalan yer alıyor. Meclis'teki kavgalardan sonra eski futbolcu Feyyaz Uçar'ın AKP'li Özalan ile ilgili sözleri tekrar gündem oldu. Uçar, Özalan için, "En yalancı, en cimri Alpay’dır” diyordu.

Feyyaz Uçar'ın AKP'li Özalan için yıllar önce söylediği sözler tekrar gündem

Meclis'teki kavgaların ardından AKP İzmir Milletvekili Alpay Özalan'ın videosu tekrar gündem oldu. O videoda Beşiktaş'ın efsane futbolcusu Feyyaz Uçar, Özalan'ı “En yalancı Alpay’dır. Ben yüzüne de söyledim. Kiramı ödemedi. Faturayı ödemesi için para verirsin yatırmaz, yatırdım diye yemin eder. Ertesi gün elinde bir şeyle eve gelir, ‘abi ben yatırmadım’ diye özür diler. Ne görse alır. Her gün biri borcunu almak için kapıya gelir. Alıp evin adresini verir.” diye tanıtıyor.

İşte o video:

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2021, 13:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
gerilla hücre  ankara
gerilla hücre ankara - 2 ay Önce

eyyyy ALPAY ÖZALAN denilen karısı orospu CANSEL ÖZZENGİN in sözde kocası kanını siktimin yavşak orospu çocuğu kendine dikkat et seni öldüreceğiz karın CANSEL ÖZZENGİNİ KAÇIRIP SİKECEĞİZ ÇOCUKLARINI ÖLDÜRECEĞİZ .
ŞEREFSİZ KANI BOZUK LANET OROSPU ÇOCUĞU ENİNİDE SONUNDA ÖLDÜRECEĞİZ SENİ
HIRSIZ ŞEREFSİZ SAHTEKAR UYUŞTURUCU KAÇAKÇISI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ın boynu tasmalı besleme KÖPEK HOŞT İT HOŞT KUDUZ KÖPEK AĞZINDAN SALYALAR AKIYOR DERHAL KUDUZ AŞISI OL

Abuzer
Abuzer - 2 ay Önce

Çakma kabadayı pavyon fedaisi kaçak saray palyaçosu lanet olsun sana hain...