Gazeteci Arif Gündoğdu son yolculuğuna uğurlandı

Gazeteci Arif Gündoğdu hayatını kaybetti. Anadolu Kavağı mezarlığında toprağa verilen gazetecinin cenaze törenine gazeteci dostları ve sevenleri katıldı.

Gazeteci Arif Gündoğdu son yolculuğuna uğurlandı

Uzun süredir kanserle mücadele eden gazeteci Arif Gündoğdu hayatını kaybetti. Bugün Beykoz Orta Çeşme Camii'nde cenaze namazı kılınan gazeteci, Anadolu Kavağı mezarlığında toprağa verildi. 

İstanbul Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu, Gazeteci Gündoğdu için "Meslektaşımız uzun süre kanser hastalığı ile mücadele etmekteydi. Mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin, basın camiamızın başı sağ olsun…" ifadelerini paylaştı.

Cenaze töreninde konuşan İstanbul Gazeteciler Dernek Başkanı Mehmet Mert "Arif kardeşim, sen rahat uyu. Eğilmedin, bükülmedin, satılmadın, kalemini, satmadın, yağcılık, yalakalık yapmadın. Mezarında da dik uyuyacaksın. Bugün burada satılık, rantçı, yavşak bir gazeteci, bir basın mensubu olsaydı burayı belki on binler doldurabilirdi. Ama bugün biz Arif kardeşimizi gerçek varlığıyla, dürüstlüğüyle, namusuyla seven 3-5 dostu sonsuzluğa uğurluyoruz. Seni sonsuza kadar kalbimizde yaşatacağız Arif'im" dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2021, 14:39
YORUM EKLE