Gelecek Partili Özdağ'dan flaş açıklamalar: 40 AKP'li vekille görüşüyoruz

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, KRT TV ekranlarında yayınlanan Söz Meclisi programında konuştu. Özdağ, yaklaşık 40 AKP'li vekille Gelecek Partisi'ne katılmaları konusunda görüştüklerini belirterek 'Ümitlerini kesmiş durumdalar, yaşananlardan şikayetçiler' ifadelerini kullandı.

Gelecek Partili Özdağ'dan flaş açıklamalar: 40 AKP'li vekille görüşüyoruz

KRT TV ekranlarında yayınlanan Çiğdem Akdemir ile Söz Meclisi programının konuğu olan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Özdağ, AKP iktidarının gittikçe zayıfladığını ve parti içerisindeki pek çok milletvekilinin ülkenin durumundan rahatsız olduklarını söyledi. Özdağ, 40 AKP'li milletvekiliyle Gelecek Partisi'ne katılmaları konusunda görüşmeler gerçekleştirdiklerini belirtti.

banner112
NEDEN HALA GELECEK PARTİSİ'NE KATILMADILAR?

Özdağ, söz konusu milletvekillerinin bazılarının AKP'ye yönelik birtakım olumlu beklentileri olmasından, bazılarınınsa korkudan ve baskıdan Gelecek Partisi'ne geçmekten çekindiklerini söyledi. Özdağ, AKP tabanında gittikçe hızlanan bir çözülme yaşandığını ifade ederek 'Bu çözülüş hızlandıkça milletvekillerine de yansıyacaktır' dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
muhattabini söyle senin kim oldugunu söyleyim!
muhattabini söyle senin kim oldugunu söyleyim! - 2 hafta Önce

Herifin beklentisine bakin!!! 40 soyguncu ile irtibat halindelermis. lan mayaniz bozuk . temizlenmeniz imkansiz, pislik icinde kendinizi buldunuz pislikle gideceksiniz.

Mirtaza
Mirtaza - 1 hafta Önce

20 yildir yapilanlarin hesabini sormadan baska bir partiye gecerek kurtulacaklar yani