HÜDAPAR'lı yayın organından Enes Kara için skandal sözler

HÜDAPAR'ın yayın organı Doğru Haber'in internet sitesinde bir yazı kaleme alan Mehmed Göktaş, Enes Kara'nın katil olduğunu söyledi.

HÜDAPAR'lı yayın organından Enes Kara için skandal sözler

Mehmed Göktaş, bugün kaleme aldığı yazısında Enes Kara için kullandığı ifadelerle tepki çekti. "Ey İslami kesim, korkmayın, söyleyin yahu, o bir katildir, kendi canına kıyan bir katil!" diyen Göktaş, sözlerini "Niçin susuyorsunuz, niçin sözü dolaştırıp duruyorsunuz, öyle değil mi, var mı bunun ötesi? Katil, katildir, ister başkasının canına kıymış olsun ister kendi canına." sürdürdü.

Göktaş yazısında "Peki, ya katilliğini daha da katmerleştirecek gerçekler varsa? Buyurun, madde madde sıralayalım" dedi ve şunları yazdı:

Birincisi; bu bir katilliktir,  cinayettir, hiçbir sebep bunu hafifletemez, meşru kılamaz.

banner112
İkincisi; Kendisi canına kıyarken geride bıraktığı babasını, annesini, kardeşlerini normal bir ölümün ötesinde acılar içinde bırakmak suretiyle onlardan intikam alırcasına çekip gitmek ne demektir?

Üçüncüsü; Söz konusu aile fertlerinin kendi yaşadıkları üzüntü yetmiyormuş gibi oluşturulan bu vicdansız kamuoyunun hücumlarına bırakarak gitmek ne demek?

Dördüncüsü; Bu şekilde geriye bir takım dokümanlar bırakarak gitmek suretiyle medyada gündem oluşturmak bir takım gençlere bu kötü yolu açmak değil midir? Bugün toplumda öne çıkmak, isim yapmak isteyen, kendisinden bahsedilmesi için yanıp tutuşan gençlere bu yolu göstermek değil midir?

Beşincisi; Senin bu intiharından dolayı bu ülkede ne kadar müptezel varsa, ne kadar putperest varsa, ne kadar azgın ve cinsi sapkın varsa şu anda Aziz İslam’a çemkiriyorsa…

YORUM EKLE
YORUMLAR
serefsizligin dibi
serefsizligin dibi - 2 hafta Önce

enes kara senin kaleminden bok dökülüyor , asagilik herif annen araplarin icinde kaldigi icin cok büyük hata yapmis, keske bekaretini korusaymis!
Lan serefsiz kim put perest ? inandiginiz din ortada hirsizlik cocuklara tecavüz , müridlerini badeleyen seyhler, milleti kantirip holdinglesmeler, hep sizin arap dininizde ! godos önce kendi bahceni temizle. 46 cocuk ensar vakfinda tecavüze ugradi sesin ciktimi gavat!

Alin size müslüman
Alin size müslüman - 2 hafta Önce

Avrupa’ya geldiğimde bir arkadaşın arabasının aynasına tespih taktığını fark etmiştim. Sebebini sorduğumda şunu demişti. Burada bazı “Müslüman”lar var. Yabancıların mal ve eşyalarını kendilerine helâl görüyor. Araba veya evde, sahibinin Müslümanlığına dair bir işaret gördüklerinde bundan vazgeçiyorlar. ( bir gazeteden alinti)
Alin size müslüman !!!!! Avrupa bu serefsizlere kucak aciyor aylik veriyir ev tesis ediyor .

Allah'in gazabi üzerinize gelsin.
Allah'in gazabi üzerinize gelsin. - 2 hafta Önce

Siz böyle aciklamalar yaptikca , inandiginiz dine en büyük kötülügü kendiniz yapiyorsunuz!
iyki deistim, kendim ile gurur duyuyorum!
Bütün insanlarea cagrim Allah'a kalbiyle inanan insanlarin dine ihtiyaci yok. Allah her seye kadir, böyle ahlaksizlarin elciligine ihtiyaci olabilirmi ? Hic fakir seyh , tarikat lideri gördünüzmü? Amaclarinin ne oldugunu anliyormusunuz?
Allah'a dogrudan baglanmanin yolu deistlikdir!