İddiaların odağındaki Mahkeme Başkanı Esat Toklu'dan olay fotoğraf

CHP Ankara Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gamze Taşçıer, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in Sezgin Baran Korkmaz'ın otelinde bedava kaldığını iddia ettiği mahkeme başkanının dikkat çeken bir fotoğrafını paylaştı.

İddiaların odağındaki Mahkeme Başkanı Esat Toklu'dan olay fotoğraf

CHP Ankara Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gamze Taşçıer, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in Sezgin Baran Korkmaz'ın otelinde bedava kaldığını iddia ettiği Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu'nun dikkat çeken bir fotoğrafını paylaştı.

CHP'li Ali Mahir Başarır'ın kaçak katlarıyla bilinen Togo Kuleleri’nin ortaklarından biriyle olan doğum günü partisi videosunu paylaşmasını hatırlatan Taşçıer,Toklu'nun Togo Kuleleri ortakları ile katıldığı bir açılışın görüntülerini paylaştı.

Taşçıer, ''Bu fotoğraf da benden gelsin. TOGO Kuleleri ortakları ve Esat Toklu bir açılışta yine beraber...'' ifadelerini kullandı. 

Taşçıer'in paylaştığı fotoğraf şöyle: 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinan AYDIN
Sinan AYDIN - 2 ay Önce

Değerli KRT Ekibi Sayın TAŞÇIER'in tweet'lediği resimde (karşıdan bakılınca en sağda), olay hakim Esat TOKLU'nun yanında makas tutan siyah ceketli çocuğun sağında elleri dua pozisyonunda olan kısa boylu hafif toplu olan şahıs Cumhurbaşkanlığı Kabine Sekreteri Osman YILMAZ isminde bir Bürokrat olup ,o'da Karamanlıdır buyrun ispatı: https://www.karamandan.com/haber/6413739/osman-saglam-kabine-sekreteri-oldu#
https://www.ankaraman.org/karamanlilar-dernegi-ogrenci-bulusmasi/

İlkay Bozoğlu
İlkay Bozoğlu - 1 ay Önce

Cumhurbaşkanlığı Kabine Sekreteri Osman YILMAZ isminde bir Bürokrat yorumda soyad Yılmaz değil SAĞLAM olay doğru isim doğru sadece soyad yanlış tebrik ederim Sinan Bey umarım KRT ve hakkaniyetli basın bu isime dikkat ederler OSMAN SAĞLAM incelenirse Lütfi ELVAN'a kadar gider.