İkinci 'Oy moy yok' vakası... 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "18.00’da rutin seyrin dışında bir konuşmayla huzurlarınızda olacağım" açıklamasını yapmıştı. Koca açıklamasına başlamasından bu yana YouTube hesabında açık olan yorumlar kısmında yurttaşlar "Oy moy yok' yazarak tepki gösterdi.

İkinci 'Oy moy yok' vakası... 

Bakan Koca, “Salgınla mücadele sürecimizde simge bir gün! Aşıda toplam 100 Milyon Doza ulaştık. Toplumun ortak başarısını, önümüzdeki haftaların başarı planını içeren bir gündemle huzurlarınızdayım. Merak ettiğiniz pek çok konu başlıklarımız arasında” dedi.

BAKAN KOCA KONUŞURKEN GELEN YORUMLAR DİKKAT ÇEKTİ

Bakan Koca’nın konuşması sırasında canlı yayında vatandaşlar tarafından yapılan yorumlar ise dikkat çekti. Yorumlarda, “Atama istiyoruz”, “Oy moy yok” şeklinde ifadeler yer aldı. 

İşte o anlar:  

ERDOĞAN'A DA TEPKİ GELMİŞTİ 

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi gençlerle bir araya gelmişti. Telekonferans yöntemiyle yapılan buluşmaya farklı illerden katılan öğrenciler Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sorular yönelttiği canlı yayının yorum kısmına izleyiciler tarafından çok sayıda "Oy yok size", "Sandıkta görüşürüz" mesajları gelince yayın yoruma kapatılmıştı.


 

YORUM EKLE