İktidar yanlısı Misvak'tan iktidarı eleştiren karikatür 

AKP'ye yakınlığıyla bilinen karikatür dergisi Misvak'ta zamları eleştiren karikatür yayımlanması sosyal medyanın gündemine oturdu.

İktidar yanlısı Misvak'tan iktidarı eleştiren karikatür 

Gerçek Gündem'in katardığı habere göre, AKP'ye yakınlığıyla bilinen karikatür dergisi Misvak'ta zamları eleştiren karikatür yayımlanması sosyal medyanın gündemine oturdu.

Misvak'ın Twitter hesabından paylaşılan karikatürde son dönemdeki zamlar, üçüncü doz Kovid-19 aşısına gönderme yapılarak eleştirildi.

Yandaş Misvak zamlara isyan edince, diğer yandaşların hedefi haline geldi. 

Sosyal medyada linç edilen Misvak'tan konuyla ilgili açıklama geldi. 

Ancak Misvak dergisinin açıklamasının bir Twitter kullanıcısından çalıntı olduğu ortaya çıktı. Misvak'ın Twitter kullanıcısından alıntı yapmadan, yazılanları birebir kopyaladıkları görüldü.  

İşte Misvak'ın açıklamasından saatler önce atılan o tweet ve Misvak'ın paylaşımı:  

Resim

YORUM EKLE
YORUMLAR
EY YÜCE ATATÜRK'ÜN KUTSAL TÜRK MİLLETİ AYAKLAN ! TÜM BU AK-LÂNETİNİ, BOP'ÇU RECEP'İN VE TÜM ALÇAK-SOYSUZ SİYASİLERİN VATANHAİNLİĞİNİ, KUTSAL TÜRKİYEM'İN SATIŞINI, DEVLET SOYGUNUNU, DOĞAYA-İNSANA-CANLIYA SÖMÜRÜYÜ, ZENGİNLİKLERİMİZİN PEŞKEŞİ
EY YÜCE ATATÜRK'ÜN KUTSAL TÜRK MİLLETİ AYAKLAN ! TÜM BU AK-LÂNETİNİ, BOP'ÇU RECEP'İN VE TÜM ALÇAK-SOYSUZ SİYASİLERİN VATANHAİNLİĞİNİ, KUTSAL TÜRKİYEM'İN SATIŞINI, DEVLET SOYGUNUNU, DOĞAYA-İNSANA-CANLIYA SÖMÜRÜYÜ, ZENGİNLİKLERİMİZİN PEŞKEŞİ - 4 hafta Önce

EY YÜCE ATATÜRK'ÜN KUTSAL TÜRK MİLLETİ AYAKLAN ! TÜM BU AK-LÂNETİNİ, BOP'ÇU RECEP'İN VE TÜM ALÇAK-SOYSUZ SİYASİLERİN VATANHAİNLİĞİNİ, KUTSAL TÜRKİYEM'İN SATIŞINI, DEVLET SOYGUNUNU, DOĞAYA-İNSANA-CANLIYA SÖMÜRÜYÜ, ZENGİNLİKLERİMİZİN PEŞKEŞİNİ, UÇKUR-KASET PEZEVENKLİĞİNİ, TÜM BU REZİL AHLÂKSIZLIĞI, PİSLİK MAFYOZ SUÇ DÜZENİNİ SONSUZA KADAR BİTİR ! .. BEN ATATÜRK'ÇÜYÜM, BABAM OLSA YAKARIM ! YOK OLUYORUZ ULAAAN ! :((

ahmet duygulu
ahmet duygulu - 4 hafta Önce

haber sayfalarınızda o kadar reklam varki, haberleriniz okunmuyor. özellikle ekran açılınca sol tarafta tüm sütun halini alan reklamlar nedeniyle, yazılar okunmuyor.