İlahiyatçı yazar Cemil Kılıç isyan etti: Türkiye'yi Arabistan haline getirtmeyeceğiz

Türkiye Suriye'nin ardından Taliban rejiminden kaçan Afganistan ve Pakistan'dan da gelen 'sığınmacı'lara isyan etmeye devam ediyor. Atatürkçü ilahiyatçı Yazar Cemil Kılıç duruma attığı tweetlerle tepki gösterdi. Kılıç Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Türkiye'yi Arabistan haline getirtmeyeceğiz. Sığınmacılar derhal gönderilmeli" dedi. 

İlahiyatçı yazar Cemil Kılıç isyan etti: Türkiye'yi Arabistan haline getirtmeyeceğiz

AKP iktidarıyla birlikte Türkiye’de dincilik yükseliyorken beraberinde ümmetçi düşünce ve buna koşut olarak da Arapçılık güç kazanıyor. Suriye'den, Afganistan ve Pakistan'dan gelen 'sığınmacı'ların sayısı da gün geçtikçe artıyor.

'Türkiye, Türk ulusunundur!' diyen Atatürkçü İlahiyatçı yazar Cemil Kılıç'ın kişisel twitter hesabından yaptığı paylaşımlar; 

"Asla geri adım atmayacağız. Türkiye'yi Arabistan haline getirtmeyeceğiz. Sığınmacılar derhal gönderilmeli. Türkiye, Türk ulusunundur!

Türkiye, günümüzdeki haçlı istilasına karşı direnecek bir Kılıçarslan bekliyor. Ey Kılıçarslan, bir görsen yurdumuza kimleri doldurdular?! Mehmet Akif'in dediği gibi; Kimi yamyam, kimi Hindu, kimi bilmem ne bela! Hani tauna da zûldür bu rezil istila!" 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER