İmamoğlu'ndan Ali Koç'a yanıt: Fenerbahçe'nin her zaman yanındayım

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un kendisiyle ilgili sözlerine yanıt verdi. İmamoğlu, 'İktidara toz kondurmamasını camianın takdirine bırakıyorum. Fenerbahçe'nin her zaman yanındayım' ifadelerini kullandı. İmamoğlu'nun açıklamasına yanıt veren Fazıl Say ise, 'İstanbul’un 3 büyük takımıyla da takışırsan, orada dur, anca Rize milletvekili olursun' ifadelerini kullandı.

İmamoğlu'ndan Ali Koç'a yanıt: Fenerbahçe'nin her zaman yanındayım

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, bugün düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda tepki gösterdiği İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan cevap geldi.

Twitter’dan Ülker Stadı’nda taraftarlarla selamlaştığı fotoğrafı paylaşan İmamoğlu, “Koç Grubu YK BV. Ali Koç'un açıklamasını dinledim. “İmamoğlu Koç Ailesi'nin Projesidir” komplosunu yıktığı için teşekkürler. İktidara toz kondurmamasını camianın takdirine bırakıyorum. Fenerbahçe'nin her zaman yanındayım. Bu dilin saygın Koç Ailesi'ne zarar vermemesi dileğiyle…” ifadelerini kullandı.

FAZIL SAY'DAN DİKKAT ÇEKEN ÇIKIŞ

Fenerbahçeli dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, İmamoğlu'nun bu paylaşımına ilişkin dikkat çeken bir çıkışta bulundu. Say, İmamoğlu'nun paylaşımına yanıt vererek 'İstanbul BB gereksiz ve şuursuz Trabzon-Rize mitingleri, yanında Nagehan, herkes şaşkın.. üzgün..Dengesizlik yetmemiş Kendi seçmenine “vız-tırıs-akıllı ol” filan. Ama arkadaş İstanbul’un 3 büyük takımıyla da takışırsan, orada dur, anca Rize MV olursun. (Seçilirsen)' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2022, 20:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER