İYİ Partili Uğur Poyraz'dan AKP'li Cahit Özkan'a çok sert yanıt

AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan, katıldığı bir televizyon programında “İYİ Parti FETÖ’nün kurduğu bir partidir” açıklamasını yaptı. Yapılan açıklamaya İYİ Partili Uğur Poyraz'dan sert tepki geldi.

İYİ Partili Uğur Poyraz'dan AKP'li Cahit Özkan'a çok sert yanıt

Katıldığı bir TV programındai “İYİ Parti malum olduğu üzere kasetlerle, kongrelerle MHP’yi dizayn etmeyi başaramayan FETÖ’nün kurduğu bir partidir” diyen AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan'a İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz'dan sert yanıt geldi.

Poyraz yaptığı açıklamda, "İstediğin zamanda, istediğin kanalda FETÖ nedir? FETÖCÜ kimdir? Kim hangi mücadeleden gelmiş? Bilgileri ve belgeleri ile yüzleşelim mi? @avcahitozkan hangimiz bu ülkede başı dik gezecek, hangimiz ülkeyi terk edecek? Ben hazırım. Ya sen?" dedi. 

İşte Poyraz'ın o paylaşımı:  

YORUM EKLE
YORUMLAR
Herkes yaşadığı yere sahip cikicak bundan sonra kimse de o değerlere çökmesin arkadaş para kazanicaksan başka yol seç mala ormana mülke çökmeyke kazanç sglama
Herkes yaşadığı yere sahip cikicak bundan sonra kimse de o değerlere çökmesin arkadaş para kazanicaksan başka yol seç mala ormana mülke çökmeyke kazanç sglama - 4 hafta Önce

Allah rızası için şu ülkeden defolun daha da azla zarar. Vermeden çanim ülkemin halkına defolun defolun defolun utanmadan sıkılmadan bir ve konusuyormusunuz yazıklar olsun ak MHP size yazıklar olsun nokta.