Karşıdan karşıya geçmeye çalışan iki üniversite öğrencisi kaza sonucu hayatlarını kaybetti

Erzurum'da karşıdan karşıya geçmeye çalışan üniversite öğrencileri Zeynep Bağrıyanık ve Nezahat Tanas bir otomobilin çarpması sonucu hayatlarını kaybetti.

Karşıdan karşıya geçmeye çalışan iki üniversite öğrencisi kaza sonucu hayatlarını kaybetti

Erzurum'un Palandöken ilçesi Harput Mahallesi'nde meydana gelen kazada Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü son sınıf öğrencileri Zeynep Bağrıyanık ile Nezahat Tanas'a yolun karşısına geçerken Osman K., yotomobil çarptı.

Çarpmanın şiddetiyle yola savrulan 2 öğrenci yaralandı. Çevredekilerin ihbarıyla kaza yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

banner112
Bağrıyanık ve Tanas, sağlık ekibi tarafından 200 metre uzaklıktaki Şehir Hastanesi ile Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Tanas, Şehir Hastanesi'nde bugün sabah saatlerinde yaşamını yitirdi.

Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altında olan Zeynep Bağrıyanık da doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Zeynep Bağrıyanık ile Nezahat Tanas'ın, okullarının mezuniyet yemeği ile ilgili görüşmek üzere olay yerine yakın bir lokantaya gitmek üzere yola çıktıkları belirtildi. Otomobil sürücüsü Osman K.’ da gözaltına alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER