Kebapçılardan MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin sözlerine sert tepki

Adana Kebapçılar Odası Başkanı Şefik Arslan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "bölücü kebapçı" ifadelerine tepki gösterdi. Arslan, “Sonunda terörist olma sırası bize de geldi demek” dedi.

Kebapçılardan MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin sözlerine sert tepki

Adana Kebapçılar Odası Başkanı Şefik Arslan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "bölücü kebapçı" açıklamasına ilişkin olarak, “Sonunda terörist olma sırası bize de geldi demek” dedi.

Adana Kebapçılar Odası Başkanı Şefik Arslan, MHP lideri Bahçeli'nin “Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır” sözlerine yanı verdi. 

RS FM’de Atilla Güner’le Akşam Postasında konuşan Arslan, “Çok şaşkınız, biz binlerce kişinin ekmek kapısıyız. Sonunda terörist olma sırası bize de geldi demek” diye konuştu.

Arslan, “Çok şaşkınız. Bu kadar köklü ve bu kadar tecrübeli bir siyasi parti liderinin bu şekilde konuşmasının nedenini anlayamadım. Bahçeli, keşke biraz konuşmasını açsaydı da biz de ne demek istediğini anlasaydık. Birçok kebapçı var, bazılarının belki bir fabrikanın çalışanı kadar çalışanları vardır. Biz sürekli çalışacak birilerini ararız, nasıl oldu da işsizlikte payımız oluyor anlamış değiliz. Anladığımız tek şey Bahçeli’nin uzmanlık alanının ekonomi olmadığı. Hem odamıza kayıtlı esnaf arkadaşlarımız hem de başka şehirlerden meslektaşlarımız bizi arayıp, ‘'Bize neden terörist dedi? Neden bölücü dedi?’' diye soruyorlar. MHP Adana İl başkanı çocukluk arkadaşımdır telefon açıp ben de ona soracağım. Daha önce soğan-patates fiyatları yükselince tüccarlara terörist benzetmesi yapılmıştı, demek ki sıra bize gelmiş. Her şey bitti sıra biz kebapçılara mı geldi?” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
haydan alev
haydan alev - 2 hafta Önce

göz göre göre yalan söyleyen muhalefete ve medya ya nasıl güveneyim ve oy vereyim kaldık arada.

şeyh
şeyh - 2 hafta Önce

kebap yiyen sırrı ya ermenii pago ya sööylüyor adam vay anam vay muhalefete bak

GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 2 hafta Önce

merdane gibi dönen ile de merdan yanardağı kastetti bence.bende kendilerine Ey Türk Titre ve Kendine Gel diyorum.andımızın okutulmasının yasaklanmasına sessiz kalmak ne demek.

Pandora
Pandora - 2 hafta Önce

Hepinizin sonu böyle olacak :))