Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'ın 'SSK’yı batırdı' sözlerine flaş yanıt 

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "SSK'yı batıran bu değil mi ya? CHP takoz siyasetinin kurumsallaşmış halidir." sözlerine yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, " Çok tekrar ediyorsun bu aralar kendini, sahi iyi misin?" dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'ın 'SSK’yı batırdı' sözlerine flaş yanıt 

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, şehir hastaneleri üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, " CHP'nin elini attığı her işte çuvallamasının tek sebebi kendilerine emanet edilecek 3 koyunu bile güdemeyecek kadar beceriksiz olmaları. SSK hastanelerini iflas ettiren adam bu değil mi ya? SSK'yı batıran bu değil mi ya? CHP takoz siyasetinin kurumsallaşmış halidir. Milletin felaketinde medet uman bir anlayışın ülkemize yapabileceği hiçbir katkı yoktur." dedi. 

Erdoğan'ın CHP liderini hedef almasının ardından Kılıçdaroğlu'ndan yanıt geçikmedi. Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Erdoğan, yarısı bayat hep aynı nakarata girmişsin yine. "Üç koyun", "SSK’yı batırdı", "CeHaPe", "Bay Kemal". Çok tekrar ediyorsun bu aralar kendini, sahi iyi misin?" dedi. 

YORUM EKLE