Kılıçdaroğlu'ndan ODTÜ Rektörlüğü'ne mezuniyet töreni mesajı: Korkmasınlar...

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ODTÜ’nün yeni mezunlarının yarın Devrim Stadyumu'nda kutlama yapmasına izin çıkmasını anımsatarak, “Rektörlük yerleşkeye girişlere 'birinci derece aile yakını' kısıtlaması getirmiş. Bay Kemal önlemi alıyorlar akıllarınca. Korkmasınlar, öğrencilerimiz amacına ulaştıysa benim gelmeme gerek yok” dedi. Kılıçdaroğlu Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin de yanında olduğunu kaydetti.

Kılıçdaroğlu'ndan ODTÜ Rektörlüğü'ne mezuniyet töreni mesajı: Korkmasınlar...

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Twitter hesabından bu gece yaptığı açıklamada, ODTÜ mezunlarının yarın Devrim Stadyum'unda kutlama yapacak olmalarından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Kılıçdaroğlu’nun mesajı şöyle:

Yarın ODTÜ’de Devrim Stadyumu’nda öğrenciler mezuniyetlerini kutlayacaklar, bu güzel. Rektörlük yerleşkeye girişlere 'birinci derece aile yakını' kısıtlaması getirmiş. Bay Kemal önlemi alıyorlar akıllarınca. Korkmasınlar, öğrencilerimiz amacına ulaştıysa benim gelmeme gerek yok.

Gençler ve aileleri mezuniyeti gönüllerince kutlasınlar. Gençlerin gözlerinden öpüyorum, hepsini tebrik ediyorum!

Aynı hakkı Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinden de çaldılar, fakülte binalarına indirgediler mezuniyeti. Öğrenci ve veliler bir araya gelemedi. Boğaziçi öğrencileri de yapacağız derlerse yanlarındayım.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER