Kılıçdaroğlu'nun 'kaçış planı' ifşasından sonra Sedat Peker'den bomba paylaşım 

Geçtiğimiz hafta SADAT ile ilgili paylaşımda bulunan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 'Deli Çavuş' hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Paylaşımın Kılıçdaroğlu'nun 'kaçış planı' videosundan sonra gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

Kılıçdaroğlu'nun 'kaçış planı' ifşasından sonra Sedat Peker'den bomba paylaşım 

Sedat Peker'in yasaklı olmasından dolayı 'Deli Çavuş' adlı hesaptan yaptığı paylaşım dikkat çekti.  

CHP lideri Kemal Kılıçdaoğlu'nun Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan ve çevresindekilerin ülkeden kaçma planları yaptığına yönelik iddiasına ilişkin bir video paylaşmasının ardından 'Deli Çavuş' hesabından tek tweetlik bir paylaşım yaptı.  

Sedat Peker ayrıca, yurt dışından kargo yoluyla uyuşturucu ithal ettiği iddiasıyla eski Türk- Amerikan İş Adamları Derneği (TABA) Genel Başkanı ve bir kozmetik markası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Akat'ın tahliyesi ile ilgili de paylaşım yaptı.

Paylaşımlara başlama sinyali veren Sedat Peker, Deli Çavuş hesabından şu sözleri paylaştı: 

"O vakit geldiğinde ben size neler anlatacağım neler!
Deli olacaksınız! Ses kayıtlarıyla,WhatsApp yazışmalarıyla anlatacağım her şeyi.Tüm bunlar bittikten sonra da kendim dahil tüm vatanseverlere, yurtseverlere normale dönebilmemiz için tedavi seansları yapacağım. Bende söz namus!

Yüce Allah sizin belanızı versin lan! Yüzlerce kilo kokaini "Yanlışıkla bana yollamışlar!" diyen gerçek baronu tahliye ettiniz de kokainin Türkiye'ye geleceğini söyleyen Alman polislerine bu rezilliğinizi kapatabilmek için ne diyeceğinizi hiç düşünmediniz mi? Rezilsiniz lan!!!

Uruguay'da yaşayan bir Türk vatandaşı Meksika'da gezmeye gidiyor. AZTEKA bankası vatandaşımızın verdiği doları bozmuyor.Gerekçe de Türkiye'nin şüpheli ülkeler listesinde olması.Yüzlerce kilo kokaini "Yanlışıkla yollamışlar" diyen Ali Akat'ı 15 günde tahliye edersen olacağı budur." 

İşte o paylaşım:  

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2022, 23:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER