Koronavirüs tedavisi gören Rüştü Reçber'in son durumu... Işıl Reçber açıkladı

Kovid-19 teşhisiyle tedavi gören eski futbolcu Rüştü Reçber'in ateşinin kontrol altına alındığı öğrenildi. Eşi Işıl Reçber, 'Virüs doğrudan akciğerlere inmiş. Nefes darlığı çektiği için doktorlar tarafından hemen müdahale edildi. Hâlâ yoğun bakımda' dedi.

Koronavirüs tedavisi gören Rüştü Reçber'in son durumu... Işıl Reçber açıkladı

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) teşhisiyle tedavi gören eski futbolcu Rüştü Reçber'in sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama geldi. 

Asist Analiz'in ulaştığı Işıl Reçber, eşinin ateşinin kontrol altına alındığı belirterek şu açıklamayı yaptı:

"Rüştü, şu an yoğun bakımda ve tedavisi devam ediyor. Ateşi kontrol altına alındı. Gelişmeler iyi yönde. Hastalık çok ani gelişti. Virüs doğrudan akciğerlere inmiş. Nefes darlığı çektiği için doktorlar tarafından hemen müdahale edildi. Hâlâ yoğun bakımda. Tedavisine devam ediliyor."

IŞIL REÇBER'DEN YENİ AÇIKLAMA

Tedavisine devam edilen efsanevi milli kaleci Rüştü Reçber'in sağlık durumu hakkında yeni gelişmeleri eşi Işıl Reçber paylaştı. Işıl Reçber, durumun normal ve stabil olduğunu söylerken "Bir saniye dahi göremiyorum eşimi şu an ama biliyorum ki emin ellerde" dedi. Işıl Reçber ayrıca "Eşim sporcu, sigara kullanmıyor ve kendisine dikkat ediyor olmasına rağmen bu kadar sarsıldı. Sigara içenler için durum çok kritik" mesajını verdi.

Işıl Reçber efsanevi kalecinin sağlık durumu hakkında bir paylaşımda bulundu. Işıl Reçber “Bir saniye dahi göremiyorum ama biliyorum ki emin ellerde” ifadelerini kullandı.

Tedavinin normal ve stabil bir şekilde devam ettiğini söyleyen Reçber, “Eşim sporcu, sigara kullanmıyor ve kendisine dikkat ediyor olmasına rağmen bu kadar sarsıldı. Sigara içenler için durum çok kritik. İçmeyin, bırakın vesile olsun” dedi.

İşte Işıl Reçber’in paylaşımı:

Merak eden bizim için tedirgin olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum..Zor ve ağır günler,
Tedavimiz normal odada stabil şekilde devam ediyor, daha iyi olacağız inşallah
1sn dahi göremiyorum eşimi şu an ama biliyorum ki emin ellerde..
5 gün olmuş ben günleri saatleri hatırlamıyorum hasta olanları düşünün Allah hepsine güç versin,,
Bu dönemde testler PCR ve kan testi olarak yapılıyor.En saglıklısı kan testi orada taşıyıcı olanlar da çıkıyor.Bogaz ve burundan alınan örneklerde test yanlış sonuç verebiliyor,,
Var olan tüm grip ,soğuk algınlığı, zaturre bu virüsle bağlantılı şu an önemli olan virüs yükü ve nasıl atlatacagınız.Zaturre en sıkıntılı olanı çünkü akciğerlere inmiş oluyor artık,, burada da ilk sınavınızı virüsle akciğerde veriyorsunuz.Kronik hastalıklara, yaşa gelmeden önce ilk aşama ciğerlerde.Eşim sporcu, sigara kullanmıyor ve kendisine dikkat ediyor olmasına rağmen bu kadar sarsıldı.Sigara içenler için durum çok kritik.İçmeyin, bırakın vesile olsun..Allaha emanet olun..#seniseviyoruz#seniözledikRR

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 17:35
YORUM EKLE