Kürşat Ayvatoğlu’nun yanındaki arkadaşı AKP’li belediyede çalışmış

Uyuşturucu madde kullandığı için gözaltına alınan, ifadesi alındıktan sonra dün serbest bırakılan ve bugün bir kez daha gözaltına alınan Kürşat Ayvatoğlu’nun videonun çekildiği sırada arabada olan arkadaşlarından birisinin AKP’li Yağız Mıtrıp olduğu ortaya çıktı. Ayrıca Ayvatoğlu’nun ifadesinde üzerinde bulunan uyuşturucu madde olarak kullanılan hapın da Yağız Mıtrın’a ait olduğunu söylediği ortaya çıktı.

Kürşat Ayvatoğlu’nun yanındaki arkadaşı AKP’li belediyede çalışmış

Jurnal Türkiye'den Onur Dalar'ın haberine göre; Kürşat Ayvatoğlu’nun gözaltına alındıktan sonra verdiği ifadede ismi geçen ve gözaltına alınan Yağız Mıtrıp’ın Ayvatoğlu’nun Kastamonu’da AKP teşkilatına girdiği tarihten beri Ayvatoğlu ile arkadaş oldukları görülüyor.

NİKAHINI KASTAMONU BELEDİYE BAŞKANI KIYMIŞ

Ayvatoğlu’nun Kastamonu’da AKP Teşkilatına girdiği günden beri arkadaşı olan ve AKP’li Kastamonu Belediyesi’nde çalışan olan Yağız Mıtrıp’ın nikahını Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş kıymış. 

UYUŞTURUCU HAP ÇIKTI

Ayvatoğlu’nun ifadesine göre; gözaltına alındıktan sonra arabasından yeşil reçete ile satılan ve uyuşturucu madde olarak bilinen Lyrica isimli hap çıktı. Ayvatoğlu ifadesinde hapın Yağız Mıtrıp’a ait olduğunu ve başı ağrıdığında kullandığını söyledi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cerahatli bünyeden
Cerahatli bünyeden - 2 ay Önce

fışkıran ,sadece bir adet irin