Lüks araçta kokain çeken Kürşat Ayvatoğlu'nun AKP'yi zora sokacak görüntüleri ortaya çıktı

Kastamonu’da yayın yapan gazeteci İrfan Salcı, AKP'nin medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın tüm Kastamonu ziyaretlerinde yanında Kürşat Ayvatoğlu’nun da bulunduğunu açıkladı.

Lüks araçta kokain çeken Kürşat Ayvatoğlu'nun AKP'yi zora sokacak görüntüleri ortaya çıktı

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, lüks araçlarda uyuşturucu kullanırken görüntüleri çıkan Kürşat Ayvatoğlu hakkında “ekibimde değil" demişti. Kastamonu’da yayın yapan gazeteci İrfan Salcı ise, Hamza Dağ’ın tüm Kastamonu ziyaretlerinde yanında Kürşat Ayvatoğlu’nun da bulunduğunu açıkladı.

AKP Genel Merkezi’nde büro görevlisi olarak çalışan Kürşat Ayvatoğlu’nun uyuşturucu temin etmek suçlamasıyla gözaltına alınmasının yankıları sürüyor. 

Zagreb Radyosu'nda yer alan habere göre Kastamonu TV 366 Pazartesi’den Pazartesi’ye programının yapımcısı gazeteci İrfan Salcı, Hamza Dağ’ın Kastamonu ziyaretlerinde yanında Kürşat Ayvatoğlu’nun da yanında bulunduğunu söyledi. 

Hamza Dağ’ın Ayvatoğlu’na ilişkin açıklamalarını hatırlatan gazeteci Salcı, “Dikkat çekmem gereken bir şey var. Kastamonulu olduğum için söylüyorum; Kastamonu’ya Hamza Dağ birkaç sefer geldi.

Her seferinde Kürşat Ayvatoğlu’yla birlikte geldiler. Bunun görmezden gelinemeyeceğini düşünüyorum. Bunu niçin söylüyorum burada Hamza Dağ’ı töhmet altında bırakma derdinde değilim Kürşat’ı linç etmek derdinde değilim” diye konuştu.

İşte o açıklamalar:


 

YORUM EKLE