Marmaris Belediye Başkanı Oktay: Yine bizi zor bir gece bekliyor

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet OKtay, salı gününden beri devam eden orman yangınına ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 'Yine bizi zor bir gece bekliyor. Bu gece yüreğimiz Yeşilbelde kavşağında atacak. Tüm ekiplerin teyakkuzda beklediği kavşakta alevlerin büyümesini engellemek için var gücümüzle çalışacağız' ifadelerini kullandı.

Marmaris Belediye Başkanı Oktay: Yine bizi zor bir gece bekliyor

banner112
Marmaris’teki orman yangını üçüncü gününde de kontrol altın alınamadı. Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Yangının üçüncü günü, maalesef kontrol altına alabilmiş değiliz' açıklamasında bulundu. Oktay, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşımında, “Şu anda da Ayın Kavşağı olarak değerlendirdiğimiz yerde çalışmalarımızı hızlandırmış bulunuyoruz. Yangının merkez bölgeye ulaşmaması için de yol kenarlarındaki genişlikleri çoğaltmak adına birtakım ağaçların kesilmesini ve devrilmesini gerçekleştiriyoruz, tüm ekipler görev başında. Yangına müdahale eden tüm ekiplerle Yeşilbelde kavşağındayız. Yolları genişletip yol kenarlarına çukur açarak koridor oluşturmaya çalışan ekipler canla başla çalışıyor. Tüm çabamız bu bölgeye doğru hızla ilerleyen alevlerin önünü kesebilmek” ifadelerini kullandı.

Oktay, bir başka paylaşımındaysa "Yine bizi zor bir gece bekliyor. Bu gece yüreğimiz Yeşilbelde kavşağında atacak. Tüm ekiplerin teyakkuzda beklediği kavşakta alevlerin büyümesini engellemek için var gücümüzle çalışacağız" ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER