Marmaris'te orman yangınıyla ilgili Şahan Gökbakar isyan etti

Şahan Gökbakar, Marmaris Amazon Koyu Bördübet Yedi Adalar mevkiinde başlayan orman yangınının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Geçtiğimiz yaz Marmaris'teki yangın bölgesinden günlerce yaptığı yayınlar ve ekiplere yardımıyla dikkat çeken Şahan Gökbakar, yangın söndürme uçaklarını sordu. Gökbakar "Marmaris yine yanıyor. Nerede bu uçaklar? 1 adet helikopter görülmüş. 3 ayrı yer yanıyor. Bütün kış söyledik. Bu sezon alarmda olmamız lazımdı" dedi.

Marmaris'te orman yangınıyla ilgili Şahan Gökbakar isyan etti

Marmaris'ta akşam saatlerinde ormanlık alanda çıkan ve rüzgarın şiddeti ile büyüyen yangını söndürme çalışmaları devam ediyor. Şiddetli rüzgar nedeniyle bir anda büyüyen alevlere ekipler ilk etapta iki yangın söndürme helikopteri ile müdahalede bulundu.

Geçtiğimiz yaz aylarında Marmaris bölgesindeki orman yangınlarını ilk günden beri takip eden ve canlı yayınlarla milyonlarca kişiye ulaşan Şahan Gökbakar, günlerce ekiplere destek vermişti.

"BÜTÜN KIŞ SÖYLEDİK UÇAKLAR NEREDE?"

Gökbakar, yangına müdahale için söndürme uçaklarının bölgeye gelmesi için sık sık çağrı yapmıştı. Ünlü komedyen, Bördübet'teki yangınla birlikte yine söndürme uçaklarını gündeme taşıdı.

Gökbakar paylaşımlarında, "Marmaris Bördübed yanıyor. Bütün kış defalarca söyledik. Nerede bu uçaklar? 1 adet helikopter görülmüş. 3 ayrı yer yanıyor. Su atan helikopterden bu video. Bir tane helikopter ne yapsın bu yangına. Şuraya bakın. Marmaris yine yanıyor. Bütün kış söyledik. Uçaklar nerede? Bu sezon alarmda olmamız lazımdı" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2022, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER