Mehmet Aziz Saral ve Mios İstanbul!

Oldukça tanınan iş insanlarından biri olan Mehmet Aziz Saral, yeni açtığı Mios İstanbul mekânında hem kendisi, hem yeni iş yeri, hem de sektörle ilgili fikirlerini ve düşüncelerini paylaştı.

Mehmet Aziz Saral ve Mios İstanbul!

Daha 1 ay önce açılan fakat bu süre zarfında oldukça sık ziyaret edilen Mios İstanbul, son derece renkli ve güzel bir ortam sunuyor. Mekânın sahibi Mehmet Aziz Saral’ın önemli hamleleri ile kendini gösteren Mios İstanbul, bilhassa da yeni normal dönem olarak tanımlanan bu günlerde Covid – 19 kapsamında aldığı tedbirler ile kendini gösteriyor. Saral, misafirlerine son derece temiz bir ortam sunarken, aynı zamanda sosyal mesafe konusunda da hassas davranıyor.

Hijyenik olduğu kadar konforlu ve şık duran Mios İstanbul’un sahibi girişimci Mehmet Aziz Saral kendisi, mekânı ve pek çok farklı konuya dair çeşitli açıklamalarda bulundu.

Gece Hayatı için Bulunmaz Fırsat

Gençlik dönemlerinden beri çalışmaktan ve okumaktan yorulmayan, bu yoldan uzaklaşmadan hayat mücadelesine devam eden Saral, özellikle de eğlence sektörüne bakış açısını bu minvalde aktarıyor. Saral, gençliğin daha enerjik ve daha dinamik bir hayat yaşaması için gerekli olan mekân ihtiyacını Mios İstanbul ile dindirme derdinde. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven ünlü girişimci, yeni mekânında birbirinden farklı konseptlere ev sahipliği yapıyor.

Çok Kısa Sürede Büyük İlgi

Disiplinli çalışmalarından dem vuran Saral, mekânının çok kısa bir süre içinde bu kadar yoğun bir ilgi ile karşılaşmasının sebebini de buna bağlıyor. Saral “Disiplinli çalışmak bir yaşam tarzı. Ekibim de buna uyumlu bir ekip olduğu için mekânın güzelliği ve başarısı bu temele oturuyor.” şeklinde düşüncelerini paylaşıyor.

Önceki Girişimleri De Çok Başarılı

Mehmet Aziz Saral Bodrum Yalıkavak’ta bir döneme damga vuran “Manifesto” adlı mekânın kurucu eski sahibi. Hal böyle olunca, Mios İstanbul’un da başarılı olacağı ve adından söz ettireceği açık. Sadece eğlence sektöründe değil, geri dönüşüm sektöründe de “Teknik Kağıt” adlı firması ile dikkat çeken ünlü iş insanı, tüm girişim örnekleri ile dikkat çekiyor.

Kişisel mottosu olarak “Dünyanın merkezi, sen neresini istiyorsan orası olur!” sözünü benimseyen Saral, Mios İstanbul’u da ilerleyen dönemlerde büyütmek istiyor. Sadece İstanbul’da farklı bir mekân açmak olarak değil, aynı zamanda Ege’de ve Trabzon’da çeşitli yatırımlar yapmayı planlayan iş insanı, bu hedeflerine adım adım ilerlediğini kaydediyor.

Mios İstanbul Hakkında Bilinmesi Gerekenler

400 kişilik kapasiteye sahip çim alanda belli günler konserler ve diğer günler soft bir zaman geçirme stili oturtulmuş durumda. Bununla beraber kapalı mekâna da sahip olan Mios, aynı zamanda üçüncü bir alan olarak ünlü “beach” tarzına da sahip. Dileyen herkes eğlencenin doruklarına bu mekânda çıkabilir ve kaliteli tarzı, farklı konsepti ve ilgi çekici özellikleri ile mekânın daha da ön plana çıkacağı şimdiden söylenebilir.

YORUM EKLE