Mehmet Demirkol'dan yandaş İbrahim Karagül'e bomba yanıt

Yeni Şafak eski genel yayın yönetmeni İbrahim Karagül'ün yangınla mücadele yardımı taleplerini hainlikle suçlayan tweetine Mehmet Demirkol'dan sert yanıt geldi. Demirkol, "Yok o Vahdettin'le Damat Feritçiler! Karıştırdın yine" dedi.

Mehmet Demirkol'dan yandaş İbrahim Karagül'e bomba yanıt

THK'nın yangın söndürme uçaklarıyla ilgili büyük bir muamma devam ederken halk çareyi dünyaya sesini duyurmakta buldu. "Help Turkey, Global Call" şeklindeki sosyal medya paylaşımlarıyla bu felaketin bir an önce önüne geçilmesi için tüm ülkelerden yardım istenmeye başlandı.

"VAHDETTİN'LE DAMAT FERİTÇİLER!"

Türkiye'deki vatandaşlar milyonlarca ağaç ve hayvanla birlikte vatandaşlarımızın da yaşamını yitirmesi sonucunda bir an önce bu felaketten kurtulmak için her çareye başvururken skandal bir paylaşım yandaş gazeteci yazar İbrahim Karagül'den geldi.

Karagül, sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlar sonrası "Siz bu ülkeye işgal kuvvetleri bile çağırırsınız!" şeklinde skandal bir paylaşıma imza attı.

Karagül'ün bu paylaşımına ise Türk futbol yazarı Mehmet Demirkol'dan gündeme bomba gibi düşecek o yanıt gecikmedi.

Demirkol, sosyal medya hesabından Karagül'ün gönderisinin altına "Yok o Vahdettin'le Damat Feritçiler! Karıştırdın yine. Bizimkiler Samsun'a çıkar ancak. Sonrasını biliyorsun." şeklinde yanıt verdi.

İşte o cevap:

YORUM EKLE
YORUMLAR
ABRAHAM KARAGÜL VE TÜM AKP-MHP-VP-TGB-HDP-PKK VE LİBOŞ PİÇLER ; ASILACAKSINIZ !
ABRAHAM KARAGÜL VE TÜM AKP-MHP-VP-TGB-HDP-PKK VE LİBOŞ PİÇLER ; ASILACAKSINIZ ! - 2 ay Önce

.

Ah ah
Ah ah - 2 ay Önce

İşgal topla tüfekle mi oluyor sadece? Kaç hektar alan yandı? Yitip giden canları geri getiremeyiz ama yardım isteyerek sesimizi duyurabileceklerini düşünmüşler. Türk milletinin ülkesini terkedip gittigi tarihte yazılmamıştır.Eskiden yağmur duasına çıktığımızda rahmet yağardı. Sizin yüzünüzden dua kapıları bile kapandı. Kendinizi sorgulayın. Seni yaratanı kandıramazsın cahil cahil konuşuyorsun ama kimse senin oyununa gelmez. Allah her insana akıl vermistir. Senin aklına kimsenin ihtiyacı yok.