Meral Akşener'den Fahrettin Koca'ya sert tepki 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Dünya Sağlık Örgütü Avrupa Bölge Direktörü Hans Kluge’nin Twitter üzerinden Fahrettin Koca’yı etikeleyerek Türkiye’nin gerektiğinde Avrupa ülkelerine destek için Kovid-19 hastalarının tedavisini üstlenme teklifi teşekkürüne tepki gösterdi.

Meral Akşener'den Fahrettin Koca'ya sert tepki 

Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın göçmen politikasını üzerinden Koca’yı eleştirerek, “Sayın Erdoğan yetmedi.. Şimdi de siz mi çıktıdınız” dedi.

Akşener, Avrupa’nın Kovid-19 hastalarının Türkiye’nin kabul etmesinin vatandaşları ve sağlık çalışanlarını yeni varyantlar ile karşılaşma riski olduğunu belirterek Bakan Koca’ya bu riski nasıl alabildiğini sordu.

banner112
Akşener’in ve Hans Kluge’nin söz konusu Twitter paylaşımları:

“Sayın Bakan @drfahrettinkoca Sayın Erdoğan’ın ülkemizi sığınmacılar için bir hendeğe çevirmesi yetmedi, şimdi de siz mi çıktınız? Avrupa’nın Kovidli hastalarını kabul etmek ne demek? Milletimizi, sağlıkçılarımızı yeni varyantlarla karşılaşma riskine nasıl sokarsınız!” 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maksat batiya sirin gözükme!
Maksat batiya sirin gözükme! - 9 ay Önce

Bunlar seytana dans ettiriler, batiya yagcilik yaparak desteklerini alip iktidarda kalmak icin her firigadi cevirirler!
Hani dis gücler vardi, kim o dis gücler?

aşkın gözyaşları
aşkın gözyaşları - 9 ay Önce

para aşkı gözünü kör etmiş Meral hanım, kendi hastanelerinde tedavi edecektir durun bir dakika yanıt veremez abdest alıyor, dini kullanıyor bu arada yani bunlar var ya bunlar tamda Allah'ın sözettiği münafık yığınlar. abdest bitti namaza durdu yanıt veremez yan gözle gitmenizi bekliyor, bitmez o namaz bin rekat kılar artık.

şeyh
şeyh - 9 ay Önce

dikkat dış güçler geliyor merkez bankasına emir verdi 2 puan düştü dolar hortladı

MAZLUM un duasi
MAZLUM un duasi - 9 ay Önce

Bunlarin insani duygulari sadece yabancilara kendi insani fakirlikten ve hastaliktan kirilirken bu nedir ya

SIRADAKİ HABER