banner126

Metiner'den Arınç'a 'Erdoğan' çıkışı: AKP'de İmamoğlu kavgası büyüyor!

AKP'li Bülent Arınç'ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu eleştirerek "Bu şekliyle giderse Ekrem Bey yüzde 50'nin üstünde gelir" ifadelerini kullanmasına Mehmet Metiner'den tepki geldi.

Metiner'den Arınç'a 'Erdoğan' çıkışı: AKP'de İmamoğlu kavgası büyüyor!

TBMM Eski Başkanı AKP'li Bülent Arınç, İçişleri Bakanlığı’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik başlattığı özel teftişi Süleyman Soylu'ya da yüklenerek eleştirmesinin ardından Mehmet Metiner'den sert tepki geldi. 

BÜLENT ARINÇ'TAN SÜLEYMAN SOYLU'YA EKREM İMAMOĞLU TEPKİSİ 

Bülent Arınç, "Bu şekliyle giderse, Ekrem Bey önümüzdeki seçim İstanbul'a belediye başkanı olmak isterse hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan, emin olun yüzde 50'nin üstünde gelir. Ötesini düşünmek bile istemem" dedi.

banner112
MEHMET METİNER'DEN BÜLENT ARINÇ'A TEPKİ

Bülent Arınç'ın bu ifadelerine AKP Eski Milletvekili Mehmet Metiner'den tepki geldi. 

Arınç'ın sadece İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi eleştirip onlarla aynı şeyleri söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir şey dememesine dikkat çeken Mehmet Metiner, sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı: 

"Arınç İmamoğlu üzerinden Sn. Soylu’ya saydırmış. Sn. Bahçeli’yi de eleştirmiş. Bunu da güya Reis’i savunmak adına yapmış. İyi de İmamoğlu’na yönelik aynı eleştirileri Reis’in kendisi de yaptı. Niçin sadece Soylu ve Bahçeli? Anlayan varsa beri gelsin."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER