MHP'li meclis üyesinin kavga ettiği AKP'li belediye zabıtası şikayetini geri çekti 

Bursa Osmangazi'de MHP'li Meclis Üyesi Bülent Erden'in minibüs durağına aracını park etmesi sonucunda, kendisini uyaran ve ceza yazmak isteyen zabıta ile kavga edip kafa atmıştı. Erden'in küfürler savurduğu zabıta olayla ilgili şikayetini geri çekti.  

MHP'li meclis üyesinin kavga ettiği AKP'li belediye zabıtası şikayetini geri çekti 

Mutluhan YILDIZ / KRT WEB

Olay 5 Ocak 2022'de Bursa Osmangazi'de gerçekleşti. MHP’li Mudanya Meclis üyesi Bülent Erden aracını minibüsçülerin durağına park etti.

AKP'li Osmangazi Belediyesi'nin zabıtaları aracın minibüs durağından kaldırmasını istedi. Aracını duraktan çekmek istemeyen MHP'li Erden hakaretlerde bulundu. Erden'in yayında bulunan bir başka şahıs ise zabıta F.C.'ye kafa attı. 

BASKI YAPILDI, ŞİKAYETİNİ GERİ ALDI!

Zabıta memuru F.C., Erden ve yanındakilerden şikayetçi olacağını söylemesinin ardından karokola gitti. MHP'li Meclis Üyesi Bülent Erden ise karakola zabıta memuru F.C.'den 4 saat sonra geldi. 

KRT Web'in edindiği bilgiye göre, zabıta memuru F.C., yapılan çeşitli baskılardan sonra şikayetini geri aldı. MHP'li Meclis Üyesi Bülent Erden'in ise zabıta memurundan özür dahi dilemediği öğrenildi. 

İşte o anlar: 

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2022, 16:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
soylari bozuk
soylari bozuk - 6 ay Önce

me ha pe = eskiya teskilati

Barbarlar
Barbarlar - 6 ay Önce

tipe bak o saclari bosuna agartmis , hayatdan hic bir sey ögrenememis, cevreye ve topluma zarar.

SIRADAKİ HABER