MHP’li isim Sedat Peker’den vazgeçmiyor!

Organize suç örgütü lideri olmakla suçlanan Sedat Peker'le geçmişte sık sık yan yana gelerek fotoğraf çektiren birçok isim Peker’in çektiği videolar sonrası bu görüntüleri sosyal medya hesaplarından kaldırmıştı. Ancak MHP Kocaeli İl Eski Başkan Yardımcısı Yaşar Arslan, Peker’le fotoğraflarını sosyal medya hesabında tutmaya devam ediyor.

MHP’li isim Sedat Peker’den vazgeçmiyor!

Organize suç örgütü lideri olmakla suçlanan Sedat Peker geçtiğimiz aylarda çektiği videolar ile gündeme bomba gibi düşmüştü.

Özellikle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eski Başbakan Binali Yıldırım’ın oğlu Erkam Yıldırım ve eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar hakkında önemli iddialar ortaya atan Peker, Youtube’da oldukça yüksek bir izlenme kaydetmişti.

Videoların ardından daha önce Peker’le yakın olduğu bilinen birçok ünlü isim ve iş insanı Peker’le olan fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından kaldırmıştı. Ancak MHP’lilerin ‘İşimiz olmaz’ sözünün aksine MHP Kocaeli eski İl Başkan Yardımcısı Yaşar Arslan, Peker’le olan fotoğraflarını sosyal medyasında sergilemeye devam ediyor.

FOTOĞRAFLARI KALDIRMIYOR

MHP Kocaeli eski İl Başkanı Aydın Ünlü’nün döneminde İl Başkan Yardımcılığı yapan Yaşar Arslan’ın Peker’le yakınlığı herkesçe biliniyor. İstanbul’da ortak olduğu işletmenin açılışına Peker’i de çağıran Arslan, açılıştaki fotoğrafları ve ailesinin Peker’le çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşmıştı. Peker’in videoları sonrası ülkede birçok operasyon yapılarak, Peker’e yakın isimler gözaltına alınmıştı. Ancak bu olaylara rağmen Arslan fotoğrafları hala kaldırmadı. Arslan’ın sosyal medya hesabında Peker’le olan fotoğraflarının durduğu görüldü.

İŞTE O FOTOĞRAFLAR

(kocaelibarisgazetesi)

YORUM EKLE