Muğla'da 'arkadaş' cinayeti: 2 ölü

Muğla'da iki arkadaş arasında çıkan tartışma kanlı bitti. Tartıştığı arkadaşını tabanca ile öldürüp kaçan Menduh D. kayıplara karıştı.

Muğla'da 'arkadaş' cinayeti: 2 ölü

Cihan Kaya / KRT WEB

Muğla'nın Menteşe ilçesi Zeytinköy Mahallesi Gökçebelen Mevki'inde. üç arkadaş arasında çıkan tartışma kanlı bitti. Tartıştığı arkadaşı Erol Atmaca (55) ve oğlu Emre Yiğit Atmaca’yı (29) tabancayla vurarak öldüren Menduh D., kayıplara karıştı.

Jandarma, zanlının yakalanması için çalışma başlattı.  

BAŞSAVCI'DAN CİNAYET AÇIKLAMASI

Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı, Menteşe Zeytinköy Mahallesi'nde sabah saatlerinde meydana gelen, baba ve oğlunun ölümü ile sonuçlanan cinayete yönelik açıklama yaptı.

Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı açıklamasında, "08.04.2021 günü ilimiz Yerkesik Beldesi Zeytinköy Gökçebelen mevkiinde komşu olan taraflar arasında çıkan tartışma sonucunda M.D. isimli sahsın, baba ve oğul olan E.A ve E.Y.A. isimli kişileri av tüfeği ile vurmak suretiyle öldürdüğü ve olayın ardından firar ettiği tespit edilmiştir. Güvenlik güçlerimizce failin yerinin tespitine ve yakalanmasına çalışılmaktadır. Söz konusu olay Cumhuriyet Başsavcılığı'mızca titizlikte soruşturulmaktadır" dedi.

Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı


 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER