Oğuzhan Asiltürk'ün sağlık durumu ile ilgili flaş gelişme

Saadet Partisi, koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırılan YİK üyesi Oğuzhan Asiltürk’ün sağlık durumuna ilişkin son durumu Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş açıkladı.

Oğuzhan Asiltürk'ün sağlık durumu ile ilgili flaş gelişme

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asıltürk, koronavirüs sonrası gelişen zatürreye bağlı nefes darlığı şikayetiyle dün Ankara Şehir Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

Asiltürk'ün sağlık durumuna ilişkin son bilgiyi Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş Twitter hesabından yaptı.

Kurdaş şu ifadeleri kullandı:

Oğuzhan Asiltürk Bey'in sağlık durumu düne göre çok daha iyi.. Toparlanma sürecine giriyor diyebiliriz.

Allah cc şifa versin. Amin.

İşte o paylaşım:

TEMEL KARAMOLLAOĞLU'NDAN ZİYARET SONRASI AÇIKLAMA

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bugün Asiltürk'ü ziyaret ederek sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamada bulunan Karamollaoğlu, Asiltürk'ün sağlık durumunun iyiye gittiğini ve birkaç gün içinde toparlanacağını belirterek, "Şu anda doktorlarımızın kontrolü altında, dinleniyordu. İstanbul'dan buraya gelmesi iyi olmuş. Özellikle Sağlık Bakanımıza ve buradaki bütün personele teşekkür ediyorum. Çok ilgi gösteriyorlar. İnşallah birkaç gün içinde daha iyi bir noktaya geleceğini ümit ediyorlar. Şimdilik kontrol altında. Ümit ediyorum ki kısa zamanda toparlanır. Biz de o zaman geldiğimizde sizlere daha güzel haberleri veririz diye ümit ediyorum. İnşallah kısa zamanda daha iyi bir noktaya gelecek" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 14:35
YORUM EKLE