Olympiakos'un sahibinden Fenerbahçe galibiyeti sonrası skandal açıklamalar

UEFA Avrupa Ligi'nde kendi evinde Yunanistan temsilcisi Olympiakos'u ağırlayan Fenerbahçe, sahadan 3-0'lık mağlubiyetle ayrıldı. Maç sonunda değerlendirmelerde bulunan Olympiakos sahibi Vangelis Marinakis "İstanbul'da, kendi şehrimizde böyle bir galibiyet elde etmek çok önemliydi" ifadelerini kullandı.

Olympiakos'un sahibinden Fenerbahçe galibiyeti sonrası skandal açıklamalar

UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe, sahasında Olympiakos'a 3-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Yunan ekibinin sahibi Vangelis Marinakis skandal ifadeler kullandı.

Vangelis Marinakis'in açıklamaları şöyle:

banner112
'KENDİ ŞEHRİMİZDE BÖYLE BİR GALİBİYET ELDE ETMEK ÇOK ÖNEMLİYDİ'

İstanbul'da, kendi şehrimizde böyle bir galibiyet elde etmek çok önemliydi. Bizim için çok anlamlı bir zaferdi. Bu zafer bana 2012'de İstanbul'da EuroLeague şampiyonu olduğumuz geceyi hatırlattı. Çocuklara da soyunma odasında söyledim. Bu akşam burada kazanırsanız efsane olursunuz.

'TÜM YUNAN HALKINA ADIYORUM'

Durmak yok. Zor zamanlarda hayaller kurarsın. Bu sonucu, bizi eleştiren basın görsün. İyi oyuncularım, iyi antrenörlerim ve herkesin yanında olan, sorun çözen yönetimimim var. Olympiakos'u Avrupa'da mümkün olduğunca yukarı çıkarmaya ve büyük hayaller kurmaya devam edeceğiz. Bu zaferi şehrimizdeki tüm Yunan halkına adıyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER