Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'dan tehditvari açıklamalar

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, sosyal medya hesabından yayımladığı açıklamada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye bağlılığını yineledi. Çakıcı, büyükelçilerin Osman Kavala çağrısı ve muhalefetin "siyasi cinayetler" ile ilgili açıklamalarına ilişkin tehditvari ifadeler kullandı.

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'dan tehditvari açıklamalar

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, 6 yıl önce cezaevinden Devlet Bahçeli’ye hitaben ağır ifadeler kullanarak yazdığı mektubun yeniden gündem edilmesini öne sürerek sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile MHP ve Bahçeli’ye bağlılığını tekrar ederken, büyükelçilerin Osman Kavala çağrısı ve muhalefetin "siyasi cinayetler" ile ilgili açıklamalarına dair tehditvari mesajlar verdi.

Çakıcı, Bahçeli ile ilgili 6 yıl önce yaptığı açıklamasına dair "Sayın Devlet Bahçeli benim ağabeyimdir ve savunduğum partinin de lideridir. Bana ihtiyacı yok. Ben ve oğlum onun şahsının yolunda ölürüz" dedi. Çakıcı devamında, Osman Kavala'nın serbest bırakılması ve muhalefetin "siyasi cinayetler" açıklamalarına dair tehditvari ve cinsiyetçi ifadelerle paylaşımlar yaptı:

Ne kadar acıdır ki demokratik hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyet'inde yasaları ihlal etmiş bir mahkum için Avrupa İnsan Hakları ve ABD, Almanya, Fransa, bazı Avrupa büyükelçileri kim oluyorlar ki cezaevinde yatan o zevat için bir muhtıra görünümünde bırakılma talebinde bulunabiliyorlar. Dümenden toplumu provoke ederek siyasi cinayetlerin her an olabileceğini dış kaynaklı ve yerli işbirlikçileri sürekli olarak medyaya pompalamaktadırlar. Yerli işbirlikçi devlet düşmanları şunu herhalde unuttular; Bu ülke okyanus ötesi White House'den yok edilmek istendi. Ama başaramadılar.

Üç saat evvel 2014-2015’te yazdığım yazıları bugün gündeme getirenlere şunu diyorum. Sayın Devlet Bahçeli benim ağabeyimdir ve savunduğum partinin de lideridir. Bana ihtiyacı yok. Ben ve oğlum onun şahsının yolunda ölürüz. 

Not: Bu ülkede siyasi cinayetlerin olacağını gündeme getiren vatan hainlerine diyorum ki ilk siyasi cinayetiniz ben olayım. Biraz erkeklik varsa beni öldürürsünüz. İlk siyasi cinayetiniz de ben olmuş olurum. Ama sizler mahalleyi karıştıran hatunlar gibi konuşur fakat o ölçüden ileri gidemezsiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 09:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gecmisini unutanlar!
Gecmisini unutanlar! - 1 ay Önce

"Türkiye Cumhuriyet'inde yasaları ihlal etmiş bir mahkum" diye baskalarina saldiran adam.
Kendisi TC yasalarina bagli olarak oglunun annesini öldürtdü, suc isledi hapisden af ile cikdi simdi tencere dibin kara benimkisi senden kara!