Polis memuru başından vurulmuş halde bulundu

Muğla'da polis memuru 52 yaşındaki Ramazan Kaçar, silahla başından vurulmuş halde bulundu. Hayatını kaybeden polisin intihar ettiği ihtimali üzerinde duruluyor.

Polis memuru başından vurulmuş halde bulundu

Muğla'nın Ortaca ilçesi Atatürk Mahallesi’nde oturan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru 52 yaşındaki Ramazan Kaçar, başından silahla vurulmuş halde bulundu

Akşam saatlerinde eve gelen eşi, Kaçar’ı yerde hareketsiz yatarken buldu. Durumun 112 Acil Servis ekiplerine bildirilmesi üzerine eve gelen ekipler, polis memurunun yaşamını yitirdiğini belirledi.

Başından silahla vurulmuş vaziyette bulunan Kaçar’ın intihar etmiş olabileceği belirtildi. Ramazan Kaçar’ın ölüsü Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Evli ve 2 çocuk babası olan Kaçar'ın aslen Denizlili olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
haydan alev
haydan alev - 1 ay Önce

adam niye intihar etsin, laz poliisler var galiba geçende filmden etkilenmiş ukraynalı kadın ellerini arkadan bağladıktan sonra kendi ağzını bantlamış ve başına naylon geçirerek intihar etmiş dediler çok inandırıcı gelmedi ama hakim ve savcı da aynı kanaatte o zaman hepsi fetöcü diyesim geliyor. Allah bilir artık bu nasıl bir şey ya hep bir filme bağlama alışkanlığı başladı devlet yönetimine bu kadar laz alırsanız sonu bu