Sabah gazetesi yazarı Altınok, 'Erdoğan'ın masasında unutulan su' haberlerine tepki gösterdi

Sabah gazetesi yazarı Melih Altınok, Erdoğan'ın katıldığı iftar sofrasında "masasında su bardağı unutulduğu" haberlerine tepki gösterdi.

Sabah gazetesi yazarı Altınok, 'Erdoğan'ın masasında unutulan su' haberlerine tepki gösterdi

Sabah gazetesi yazarı Melih Altınok, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı iftar sofrasında "masasında su bardağı unutulduğu" haberlerine tepki gösterdi.

Altınok, "Size ne kimin oruç tutup tutmadığından? Bir siyasetçin Ramazan'da su içmesi, içmemesi haber konusu mudur? Burası İran mı, Arabistan mı?" ifadelerini kullandı.

Altınok, "Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gençlerle internet üzerinden yaptığı "En uzun iftar sofrası" etkinliğiyle ilgili haberleri bunun göstergesi.

Gazetenin haberine göre, Erdoğan'ın önünde su bardağı varmış, sonra kaldırılmış! Kaynak mı? Hayır, 'Sayın Erdoğan'ın bu fotoğrafı iftar sonrası çekilmiş' diye özür dileyip iddiasını revize eden İyi Partili Aytun Çıray değil...

Cumhuriyet'in kaynağı, daha önce de sosyal medyada ortaya 'Erdoğan Külliye'de rakılı eğlenceler düzenliyor' türünden saçmalıklar atan şakirtler. E o zaman trol dediğiniz Can Dündar'ı niye gönderdiniz gazeteden arkadaşlar? Size ne kimin oruç tutup tutmadığından? Bir siyasetçin Ramazan'da su içmesi, içmemesi haber konusu mudur? Burası İran mı, Arabistan mı? Başımıza "Ramazan zabıtası" mi kesildiniz? Yoksa yılların Cumhuriyeti'nin okur profili tahmin ettiğimizden daha çok mu değişti?" dedi.

NE OLMUŞTU?

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı  Erdoğan 81 ilden gençlerle 'online iftar görüşmesi' yapmıış, görüşme sırasında Erdoğan'ın masasında bir bardak su gözükmüştü..

Ramazan nedeniyle program devam ederken bir görevli Erdoğan'ın önündeki su dolu bardağı kaldırmış, suyun kaldırılması canlı yayında gözükünce sosyal medyada da paylaşılmıştı.

YORUM EKLE