Sedat Peker 'arşiv bana geçti' dedi: Utanma duygusu olan istifa etsin!

Organize suç örgütü lideri olmakla suçlanan Sedat Peker, gazeteci Erk Acarer'in açıkladığı kaset skandalıyla ilgili açıklama yaptı. Peker yaptığı açıklamada, "Utanma duygusu olan, istifa edip gitsin." dedi. 

Sedat Peker 'arşiv bana geçti' dedi: Utanma duygusu olan istifa etsin!

Sedat Peker, gazeteci Erk Acarer'in ortaya attığı kaset iddialarıyla ilgili ilk açıklamasını yaptı. Peker sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Kıbrıslı siyasiler; uyuşturucu baronlarıyla, yasadışı bahisçilerle birlik olup Türkiye’de bana karşı kurulan komploya destek verirsiniz he. Hepiniz yandınız. Arşiv bana geçti. Siz kaşındınız. Sizi de rezil edeceğim. Utanma duygusu olan, istifa edip gitsin." dedi.

İşte o paylaşım:  

''EĞER İSTİFA ETMEZLERSE...''

Peker, bir sonraki paylaşımında ise şöyle yazdı:

''1-Bu tip videolar müstehcen olduğu için benim kendi hesaplarımdan asla yayınlanamazlar. Ancak Deli Çavuş diye yeni bir hesap varmış. Şahsıma komplo kuran Kıbrıslı siyasiler eğer istifa etmezlerse videolar buradan yayınlanmaya devam edecektir.

2-Kıbrıslı siyasetçiler (şerefli olanlar baş tacı), sizin de hepinizi deli edecem. Sonra sülü gibi sizi de tedavi edecem. falyalı’nın arşivinde Türkiye’den kimler mi var? Çok eğleneceğiz çok.'' 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2021, 12:44
YORUM EKLE