Sedat Peker'den 'aperatif' video 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıkladığı ve isim vermediği '10 bin dolar alan siyasetçi' iddiasının videosunu pazar günü yayınlayacağını önceden duyuran Sedat Peker, yarın da (cumartesi günü) bir video yükleyeceğini belirtti. Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker, yarınki video konusunun Suriye silahları olduğunu ve bir isimle telefon konuşmasını yayınlayacağını aktardı. 

Sedat Peker'den 'aperatif' video 

Paylaşımlarında Soylu, Demirören ve gazeteci Veyis Ateş'ten bahseden Sedat Peker, Twitter'dan şu açıklamaları yaptı: 

"Pazar günkü videoya kadar canınız sıkılmasın diye yarın akşam üzeri saatlerinde, zaman geçirmek için, aperatif niyetine birisiyle yaptığım telefon konuşmamı yayınlayacağım. Konu Suriye silahları.

İmla kuralları için uyaran dostlara teşekkür ederim. Ancak ben bunları makara olsun diye yapıyorum. İlgileri için tekrar teşekkür ederim. Ancak bir daha lütfen uyarmasınlar.

süslü süleyman Fazlıoğlu sülalesiyle akrabalığı yoktu diyordu ya, benim Fazlıoğlu sülalesiyle akrabalığım sadece bir yerden değil. Üç ayrı yerden akrabalığım var. Onların cenazesi de benim, düğünü de benimdi.

süslü süleyman'ı terfi ettirdim. Pazar günü ona innenin deliğinden Hindistan'ı göstereceğim. Kibrit kutusunda boşalan yere veyis ateşi yerleştireceğim. doğu amca konuk katılımcı olacak. Yeni misafirlerimiz var, hepsini deli edeceğim. pambuköreni ise kavanoza sokacağım." 

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2021, 22:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
MİLLİ KAHRAMANIMIZ SEDO'MUZ ! ALLAHÜ TEALÂ SENİ KORUSUN KARDEŞİM ! GEVİRD ONLARI ARSLANIM HEHEHEEEY ! ::)))
MİLLİ KAHRAMANIMIZ SEDO'MUZ ! ALLAHÜ TEALÂ SENİ KORUSUN KARDEŞİM ! GEVİRD ONLARI ARSLANIM HEHEHEEEY ! ::))) - 3 hafta Önce

.

ACISIZ SÜNNET YAPIYOR ! ALLAH RAZI OLSUN HEHEHE !
ACISIZ SÜNNET YAPIYOR ! ALLAH RAZI OLSUN HEHEHE ! - 3 hafta Önce

.

TC AMPUL NİYAZİ
TC AMPUL NİYAZİ - 3 hafta Önce

HAYIRSEVER PEYNİRCİ DOBİÇ'İMİZİN BANGKOK'TA YEDİĞİ NÂNELERİN FULL-HD SANAT FİLİMLERİ VARMIŞ ??? SEDO ABİCİM !

SEDAT PEKER ( https://www.youtube.com/watch?v=uPRliiM-9i4 )
SEDAT PEKER ( https://www.youtube.com/watch?v=uPRliiM-9i4 ) - 3 hafta Önce

.