Sedat Peker'den bomba 'seçim' ve 'sokak' iddiaları...

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker seçimlerle ilgili iddialarda bulundu. Peker, "Toplumun sakinliğinden cesaret alan bazıları sandıkta seçimi kaybetsek de asla gitmeyeceğiz diye açıklamalar yapıyorlar." dedi. Peker, seçime kadar sokağa çıkılmaması gerektiğini belirterek, seçim günü ise 'hakkınızı alana kadar evinize girmeyin' tavsiyesinde bulundu. Paylaşımlar, 'Deli Çavuş' hesabından yapılırken Peker'de retweet etti.

Sedat Peker'den bomba 'seçim' ve 'sokak' iddiaları...

Organize suç örgütü kurduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker "Deli Çavuş" isimli sosyal medya üzerinden seçimlerle ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Peker, paylaşımında "Sonu her ne olursa olsun hakkınızı alana kadar evinize asla girmeyin. Çünkü hakkımızı alabileceğimiz gerçek bir seçim ülkemizde bir daha olmayacaktır" ifadelerini kullandı.

Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) yaşayan Peker'e sosyal medya ve video çekme kısıtlaması getirilmişti. Peker kendi hesabından da paylaşım bulunmuyor ancak retweetler yapıyor.

İşte Sedat Peker'in yakın adamı olarak bilinen "Deli Çavuş" isimli sosyal medya hesabından paylaştığı tweetler:

1-Kıymetli dostlarım, hangi tahriki yaparlarsa yapsınlar, seçim gününe kadar asla sokağa çıkmayın diye size tavsiyelerde bulunmuştum. Bu konuda lütfen bana güvenin (ne de olsa tecrübe konuşuyor.) Tabii ki bu durum sadece seçim gününe kadar geçerli.

2-Toplumun sakinliğinden cesaret alan bazıları sandıkta seçimi kaybetsek de asla gitmeyeceğiz diye açıklamalar yapıyorlar. Seçim kazanıldığında şu veya bu sebeple eğer ki iktidarı terk etmek istemeyen kişiler olursa (duyumlarım olacağı yönünde) o zaman şartlar değişmeli.

3-Sonu her ne olursa olsun hakkınızı alana kadar evinize asla girmeyin (sonu ne olursa olsun). Çünkü hakkımızı alabileceğimiz gerçek bir seçim ülkemizde bir daha olmayacaktır. Tecrübelerime güvenin. Bu sahte kahramanlar Yüce Milletimizi gerçekten tanımıyorlar.

4-Bizim halkımız her çileye dayanır. Her zulmü sinesine çeker. Ancak Büyük Önder Atatürk ve dava arkadaşlarının kendilerine miras bıraktıkları seçime krallarının dahi müdahale etmesine ölümleri pahasına izin vermezler. Sandık bir milletin namusudur. Namusumuzu koruyacağız.

Peker'in geçen gece yaptığı paylaşımlar da şöyleydi...

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2022, 02:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER