Sedat Peker'den bomba yeni video çıkışı

Suç örgütü lideri Sedat Peker‘in yakın çevresine “Helalleşme videosu gelir mi?” sorusuna yanıtını verdiği belirtildi. Sedat Peker, "Seçim öncesi Japon intihar pilotları gibi bir hamle yapacağız gibi görünüyor." mesajını iletti.

Sedat Peker'den bomba yeni video çıkışı

İfşa videolarıyla Türkiye’nin gündemine oturan suç örgütü lideri Sedat Peker’in video yayımlamasının üzerinden 1 yıl geçti. Peker’in ‘helalleşme’ videosu çekeceği sık sık gündeme gelirken, gazeteci Peker’in yakın çevresiyle görüştüğünü ve bu soruya yanıt aldığını açıkladı.

Halk TV’de konuşan Pehlivan, Peker’in yakın çevresine şunları dediğini aktardı:

“Şuan için bu dünyada tek isteğim video çekmek ve kalan işimi tamamlamak. Ben tek başıma bu kadar mücadele veriyorum. Benim anlatacaklarımının etkisinden herkes faydalanacak. Pasaportum yok, kırmızı bültenle ilgili bir karar var. Hareket edemiyorum. Ben işimi bitirmek istiyorum. Bakın ben üzerime düşeni bitireceğim. Sonu nasıl biter bilmiyorum. Ben video çekersem bugün deport edileceğimi biliyorum. Sonu nasıl biter bilmiyorum. Ancak seçim öncesi Japon intihar pilotları gibi galiba bir hamle yapacağız gibi görünüyor.”

İşte Peker'in o sözleri:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER