Sedat Peker'den dikkat çeken Twitter kararı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından bazı gazeteci ve politikacıları takibe aldı. Peker'in takip ettiği isimler arasında Abdurrahman Dilipak, Mansur Yavaş, Cemal Enginyurt gibi dikkat çeken kişiler yer aldı.

Sedat Peker'den dikkat çeken Twitter kararı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından bazı gazeteci ve politikacıları takibe aldı. Peker'in takip ettiği isimler arasında Abdurrahman Dilipak, Barış Pehlivan, Mansur Yavaş, Cemal Enginyurt gibi dikkat çeken kişiler yer aldı.

1,9 milyon takipçisi olan Sedat Peker, hiç kimseyi takip etmemesiyle dikkat çekiyordu. Peker, bu kuralını bozarak Twitter hesabından dikkat çeken isimleri takip etmeye başladı.

46 kişiyi takip eden Peker'in takip ettiği isimler arasında Uğur Dündar, İsmail Saymaz, Ekrem İmamoğlu, Meral Akşener, Mansur Yavaş, Yılmaz Özdil, Fatih Altaylı gibi kişiler de dikkat çekti.

Peker'in sosyal medya danışmanı Emre Olur, "Sn. Reis Sedat Peker 2009 yılından beri kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarında kimseyi takip etmiyordu. Gördüğüm kadarıyla başta Sn. Meral Akşener olmak üzere, Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu, Tuncay Özkan, Selçuk Özdağ, Bülent Kaya ve birçok gazeteciyi takip etmeye başlamış." diye yazdı.

İşte Peker'in takip ettiği isimler:

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2021, 16:21
YORUM EKLE