Sedat Peker'den flaş 'kiralık katil' iddiası... Çatışma mı çıktı?

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker twitter hesabından bir dizi tweet attı. Peker, kendisinin susturulmak için kiralık katil tutulduğunu iddia etti. Peker, "Gelecek olan kiralık katil mi devlet görevlisi mi bilmediğim için rahat hareket edemiyorum. Siz bir süre lütfen karışmayın" dedi.

Sedat Peker'den flaş 'kiralık katil' iddiası... Çatışma mı çıktı?

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisinin susturulmak için kiralık katil tutulduğunu iddialarında bulundu.

Attığı tweetlerde “Buraya gönderilen devlet görevlisi kardeşlerim, lütfen siz bir süre olaya müdahil olmayın” diyen Peker, devamında şunları yazdı: 
 
“Süslü süleymanla derin mehmetin yakınlarının koordine ettiği kiralık katillerle ben bir yüzleşeyim, onları paket servis yapıp bunları bir rezil edeyim.

Gelecek olan kiralık katil mi devlet görevlisi mi bilmediğim için rahat hareket edemiyorum. Siz bir süre lütfen karışmayın. Lan sülü, Allah’ın tuttuğunu kimse azad edemez. Bizi Allah tutmuş, kim eder azad.”

İşte o paylaşımlar:

Sedat Peker, bu nedenle yer değiştirmek zorunda kaldığını belirtti. Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslenip yeni dosyalar açacağını söyledi.

Yurt dışında bulunan FETÖ firarileri ise Peker ile kiralık katıiller arasında çatışma çıktığını, Peker'in kaçtığını iddia eden tweetler attı.

YORUM EKLE