Sedat Peker'den Süleyman Soylu ve Veyis Ateş hakkında flaş açıklamalar

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, son paylaşımıda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun gazeteci Veyis Ateş'e araç ve koruma polisi verdiğini iddia etti.

Sedat Peker'den Süleyman Soylu ve Veyis Ateş hakkında flaş açıklamalar

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker yaptığı açıklamada, ''Süleyman Soylu rüşvet işlerini organize ettirdiği Veyis Ateş'e devlete ait olan araç ve koruma vermiş.'' dedi.

İşte o açıklama:

1-Kıymetli dostlarım, bu süslü sülüman varya, rüşvet işlerini organize ettirdiği veyis ateşe devlete ait olan mercedes araç, ve aynı bana verdiği gibi polis koruma da vermiş.

2- süslü sülümanın anonsçusu veyis ateş, yarın Habertürk’ten eşyalarını toplayıp defolup gideceksin. Ancak şunu unutma, patronun, suç ortağın süslü süleyman da gidecek.

3- anonsçu veyis, hadi bana polis koruması verdiler tahsisli plaka verdiler, ama devletten mercedes araç vermediler. Şimdi seni kıskandım. Sen ne önemli bir adammışsın?

4-Önce sizi rezil edeceğim. Sonra deli edeceğim. Hemen sonrasında da cezaevine paket edeceğim. Göreceksiniz. Bir tripoda, bir kameraya yenileceksiniz. Zekaya saygı duymayı öğreneceksiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
KUTSAL TC
KUTSAL TC - 2 ay Önce

SEDO ; SİYONİST KÖLESİ BOP'ÇU RECEP VATANHAİNİNİ KORUMAYI BIRAK ! SİYONİST-BİDEN MASON-RECEP'İN NE ALÇAK OLDUĞUNU SENDEN 1000 KAT İYİ BİLİR ! KONUŞACAKSAN KONUŞ ARTIK ! YÜCE TÜRK MİLLETİNE BÜLBÜL GİBİ ÖTECEKSEN ÖT ! YÜCE TÜRK ULUSUNUN KESECEĞİ KAFA ACIMAZ KOÇUM MERAK ETME !

Muhammet Ulu
Muhammet Ulu - 2 ay Önce

Güzel Ülkemde olup-bitenlere üzülmemek elde değil...Saygılarımla