Sedat Peker'den Venezuela ile ilgili yeni açıklama

Suç örgütü lideri Sedat Peker, eski Başbakan Binali Yıldırım'ın Erkan Yıldırım'ı bugünkü köşesinde savunan Abdülkadir Selvi'yi sert sözlerle eleştirdi. Peker, "Başbakan'ın oğlu bir poşet kit için dünyanın öteki ucuna, Venezuela’ya mı gider?" dedi.

Sedat Peker'den Venezuela ile ilgili yeni açıklama

Suç örgütü lideri Sedat Peker yayınladığı videoların ardından Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi'nin, Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım’ın test kiti ve maskeyi yanında götürdüğünü ve bu yüzden gümrükte kaydı olmadığını yazdı.

Selvi, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in ‘kokain’ kaçakçılığı suçlamasına karşılık eski başbakan Binali Yıldırım oğlu Erkam Yıldırım’ı “Venezuela’ya maske ve test kiti yardımı götürdü” ifadeleriyle savunmuştu. 

Selvi'ye, Sedat Peker'den cevap geldi. Peker, Twitter hesabından Selvi'nin gülen bir fotoğrafını kullandı, "Başbakan'ın oğlu bir poşet kit için dünyanın öteki ucuna, Venezuela’ya mı gider?" dedi.

Sedat Peker'in paylaşımında emekli KOSGEB Müdürü Kemal Bildiş'i etiketlemesi dikkat çekti.

Sedat Peker'in paylaşımı şöyle oldu:

Düşkün abdülkadir duyduğuma göre sen doğduğun zaman annen ile baban seni eldiven ile seviyormuş. Evlat olsan sevilmezsin be düşkün abdülkadir. Başbakan'ın oğlu bir poşet kit için dünyanın öteki ucuna, Venezuela’ya mı gider? Sen gerçekten DELİSİN.  

İşte o paylaşım:

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep koçak
Recep koçak - 2 hafta Önce

Acaba bu yalanlara gerçekten kendileri inayirmu yoksa bizi aptal mı saniyorlar