Sedat Peker'den Veyis Ateş hakkında bomba iddia

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, günler süren sessizliğinin ardından yeni iddialarının sinyalini verdi.

Sedat Peker'den Veyis Ateş hakkında bomba iddia

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, günler süren sessizliğinin ardından yeni iddialarının sinyalini verdi. Peker, Süleyman Soylu ve Veyis Ateş'e yüklenirken; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la ilgili olarak da " Tayyip ağabeyin Biden görüşmesi öncesinde yapıp elini zayıflatmaya çalıştığımı söylemiştiniz. Vatanseverliğimi sorgulamaya kalkmıştınız. Kaç gündür bir şey paylaşmadım ancak bundan sonrasına söz veremem" ifadelerini kullandı.

Sedet Peker'in paylaşımları şöyle:

''Ulan çakma dindarlar, ulan çakma vatan severler, benim paylaşımlarıma Tayyip ağabeyin Biden görüşmesi öncesinde yapıp elini zayıflatmaya çalıştığımı söylemiştiniz. Vatanseverliğimi sorgulamaya kalkmıştınız. Kaç gündür bir şey paylaşmadım ancak bundan sonrasına söz veremem.

Gazetecilerin yüz karası veyis ateş senin namusun yok mu? Lan senin şerefin yok mu.Çıkıp açıklasana,süslü sülümanla Sezgin Baran Korkmaz’ın arasını bulmak için Sezgin Baran Korkmaz’dan avanta istemedim desene.Namusun yok mu senin? Hepinizi önce hasta edip sonra tedavi edeceğim

süslü sülüman sana söz veriyorum, seni yüce divanda yargılatacağım. Seni rezil rüsva edeceğim. Anadolu adliyesinde ortak çalıştığın savcıları, o savcıların çocukları üzerinden yaptıkları serveti bir bir anlatacağım. Seni mahvedeceğim.

süslü sülüman; eski il müdürü Mustafa Çalışkan beyin yolladığı emniyet müdürünü, Mustafa Çalışkan bey tayin olduktan yirmi gün sonra istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısı olarak İstanbul’a nasıl getirttiğini Anadolu adliyesindeki sana bağlı savcılar ve İstanbuldaki istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısıyla thodex operasyonunu nasıl yönlendirdiğinizi,yeğenin ve oğlun vasıtasıyla bu şahısla irtibat kurup yurt dışında bu paranın büyük kısmını nasıl aldığınızı da anlatacağım''

YORUM EKLE
YORUMLAR
KUTSAL TC
KUTSAL TC - 2 ay Önce

SEDO ; SİYONİST KÖLESİ BOP'ÇU RECEP VATANHAİNİNİ KORUMAYI BIRAK ! SİYONİST-BİDEN MASON-RECEP'İN NE ALÇAK OLDUĞUNU SENDEN 1000 KAT İYİ BİLİR ! KONUŞACAKSAN KONUŞ ARTIK ! YÜCE TÜRK MİLLETİNE BÜLBÜL GİBİ ÖTECEKSEN ÖT ! YÜCE TÜRK ULUSUNUN KESECEĞİ KAFA ACIMAZ KOÇUM MERAK ETME !

xyz
xyz - 2 ay Önce

Allah Allah
bu iddialar çok vahim. binde biri bile doğruysa vay başımıza gelenler vay.