Sedat Peker'den 'yalanlarsan kasetini yayınlarım' dediği isme çok konuşulacak sözler

Organize suç örgütü lideri olmakla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker, '5 saatte Atina'ya gireriz' diyen AKP'li Metin Külünk'e yanıt verdi.

Sedat Peker'den 'yalanlarsan kasetini yayınlarım' dediği isme çok konuşulacak sözler

Sedat Peker'in 10 bin dolar maaş ödediğini ileri sürdüğü AKP MKYK üyesi Metin Külünk  Çorum’da bir grup sivil toplum kuruluşu tarafından düzenlenen “Yeni dünya düzeninde Türkiye’nin konumu” konulu konferansa katılmış, Külünk burada '' Yunanistan füze atacakmış. Atsın da görelim ağzının payını alır. 5 saatte Selanik’teyiz. 5 saatte Atina’dayız'' sözlerini sarf etti. 

Külünk'ün açıklamaları sonrası Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeni paylaşımlarda bulundu. 

Külünk'e yanıt veren Peker, AKP'nin bir dönem 'Şam'da namaz kılma' hayallerini hatırlattı. 

''Benim eski dostlardan Metin Külünk gene coşmuş. 5 saatte gerekirse Atina’ya gireriz demiş'' diye yazan Peker, ''Siz en son Cuma namazını Şam’daki Emevi Camii’nde kılacağız kolpasıyla Suriye’ye girmiştiniz. Ancak Rusya’dan izin almadan sınırımızın hemen ötesinde bile uçurtma dahi uçuramıyorsunuz'' ifadelerini kullandı. 

''BU NASIL BİR REZİLLİK''

Külünk'ün aynı konferansta sarf ettiği 'faize karşıyız' sözleri hakkında da yazan Peker, ''Saf, temiz insanlarımızın hissiyatını kullanmak için yeni hikayemiz demek ki Yunanistan olacak. Yüce ALLAH kimseyi acınacak duruma düşürmesin. Bu nasıl bir sahtekarlık? Bu nasıl bir rezillik? Bundan daha büyük rezillik ise “faize karşıyız” hikayesi'' dedi. 

''DEVLETİN UYGULADIĞI FAİZİ TEFECİLER UYGULAMIYOR''

Peker paylaşımlarını şöyle sürdürdü: ''Yüce ALLAH aşkına devletten daha büyük tefeci mi var? Vergiye, devlet bankalarından alınan krediye, su parasına, dahası devlete olan tüm borçlara gününde ödenmediğinde devletin uyguladığı faizi tefeciler dahi uygulamıyor. Faizsiz düzen konusunda gerçekten samimiysek Yüce Devletimiz şu kriz döneminde önce kendi alacaklarına faiz uygulamaktan vazgeçsin. Çin’den gelecek para için Atayurdumuz Doğu Türkistan’ı dakikasında satacaksın, Atina’ya 5 saatte gireriz diyeceksin (Maksat alem aldatmaksa, aldanan yok nafile).''

İşte o paylaşımlar:

'YALANLARSAN KASETİNİ YAYINLARIM'

Peker Ağustos ayında yaptığı paylaşımında telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini iddia ettiği Külünk için, “Serhat Albayrak ile pelikanı birbirinden ayırmamı rica etmişti. Pelikancıları adeta kutsamıştı (eğer Metin Külünk bu sözlerimi yalanlarsa kendisini rezil etmekten mutluluk duyarım, kaseti yayınlarım)" ifadelerini kullanmıştı.

Külünk ise Peker’in hem telefon görüşmesi hem de Pelikan grubuna dair iddialarıyla ilgili soruya, “Kişilik haklarıma lütfen saygı duyunuz. Konuşup konuşmamak bana aittir. Bir haktır. Lütfen saygı duyulsun.” şeklinde cevap vermişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
TC Spektra Fizikçi Kemâlist
TC Spektra Fizikçi Kemâlist - 2 hafta Önce

Sedat'çım Dersim'li Kemâl'in dediğine ne diyon ? Helâlleşince ekonomi düzelecekmiş....??? Mutluluktan uçacakmışız ! Ulan herkes "TAŞAK" geçiyor bu milletle ! Nasıl kurtulacağız bu KASETli YAMYAMlardan ?