Sedat Peker elindeki belgeleri neden yayınlamıyor?

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medyadan bir dizi paylaşımlarda bulundu. Peker, "Ben neyi ne zaman yayınlayacağımı biliyorum" diyerek paylaşımlara karar verici merciinin kendisi olduğunu aktardı.

Sedat Peker elindeki belgeleri neden yayınlamıyor?

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker yeni paylaşımlarda bulundu. Peker, sosyal medyadan elinde olduğunu iddia ettiği ses kayıtları ve WhatsApp yazışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

"1-Tüm insanlar tatildeyken sizin gazınıza geldim,planımın dışına çıkıp o kadar önemli dosyaları paylaştım. Hiçbiri hakettiği değeri görmedi. Mezardan babam çıksa artık onun da gazına gelmem. Ben neyi ne zaman yayınlayacağımı biliyorum. Ancak toplumumuz bu ses kayıtlarını dinlemeye,

2-whatsapp yazışmalarını okumaya hazır mı, bunu gerçekten bilmiyorum. İpşir Paşa Türk tarihinin deyyus-u ekberidir. Yani en büyük pezevengidir. Sizlere ondan daha büyük bir pezevengi tanıtacağım. Dağ gibi bir pezevenk. Ayrıca sizler Türkiye’nin en önemli davalarına mahkemeler…

3- …karar veriyor diye biliyorsunuz ya, mahkeme başkanlarının sözcü milletvekilleriyle yaptığı görüşmelerin ses kayıtlarını dinleyince kararların kimin isteğiyle çıktığını öğreneceksiniz. Şu an değil, çünkü bunları sizi eğlendirmek için paylaşmayacağım. Hedefe ulaşacağım."

İşte Peker'in o tweetleri: 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aciklamalari yuttuk, alistik.
Aciklamalari yuttuk, alistik. - 1 ay Önce

Cok hakli iktidari devirebilecek aciklamalar yapti, ne muhalefetden ses getirecek bir eylem nede yargidan bir kipirdanma oldu! Milleti kötülüklere alistirmak icinmi aciklama yapsin?