Sedat Peker ile Doğu Perinçek arasındaki gerilim tırmanıyor

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından Twitter hesabından açıklama yaptı. 

Sedat Peker ile Doğu Perinçek arasındaki gerilim tırmanıyor

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

Peker, Perinçek'e "amca" diye hitap ederek şunları söyledi:

"Doğu amca (perinçek) kendisine ülkücü katili dediğim için hakkımda suç duyurusunda bulunmuş. Doğu amca sen sadece ülkücü katili değilsin aynı zamanda diğer sol fraksiyonlara mensup birçok solcununda katilisin (Doğu amca sen nasıl bir şeysin). Vallahi sen türünün son örneğisin."

İşte o paylaşım:

NE OLMUŞTU?

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, 31 Mayıs 2021'de katıldığı bir televizyon programında, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in MOSSAD’ın etkisinde olduğunu iddia ederek, “Kamuoyunda söylendiği gibi suç örgütü lideri çıkıp da bazı ifşalarda bulunmuyor. Ona o açıklamalar yaptırılıyor. Şu anda nerede o suç örgütü lideri? Dubai’de… MOSSAD'ın avucunda. Tekrar ediyorum, bakın ilk defa burada açıklanmış oluyor, MOSSAD'ın kontrolünde” şeklinde konuşmuştu.

SOSYAL MEDYADAN YANIT VERDİ

Sedat Peker de sosyal medya hesabından Perinçek hakkında bir paylaşım yaparak, “Ülkücü katili Doğu Perinçek, benim MOSSAD’ın etkisinde olduğumu söylüyor. Son videomda ne söyledim? Neden Filistin’e 10 tane SİHA göndermiyoruz dedim. MOSSAD’dan korkan bir adam bunu söyleyebilir mi? Bu yaşta torununu sev, siyaseti gençlere bırak” ifadelerini kullanmıştı.

Sedat Peker’in paylaşımı üzerine Doğu Perinçek, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına, Peker hakkında, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

“AÇIK BİR HUSUMET DUYGUSU”

Avukatlar aracılığıyla sunulan dilekçede, “Şüphelinin açık bir husumet duygusunun ürünü olan suça konu ifadeleri, Doğu Perinçek'i kamuoyu önünde aşağılama, küçük düşürme amacı taşımakta, eleştiri sınırlarının ötesinde hakaret teşkil etmektedir” denildi.

Dilekçede, “Müvekkil herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir siyasi parti lideridir. Bu durum dikkate alındığında, şüphelinin şikayet konusu sözleri Twitter gibi bir sosyal paylaşım sitesinde kullanmış olması, bu sözlerin müvekkilin kamuoyu nezdindeki onur ve saygınlığını zedeleyici etkisini bir kat daha arttırmaktadır. Dolayısıyla ilgili şüphelinin alenen işlediği hakaret suçundan cezalandırılmasını talep ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

IP ADRESİNİN TESPİTİ DE TALEP EDİLDİ

Peker’in Twitter’dan yaptığı paylaşım nedeniyle IP adresinin tespiti ile hakkında takibat icrası ile soruşturma başlatılması talep edildi. Savcılığın, Perinçek’in avukatları tarafından sunulan suç duyurusu dilekçesini değerlendirdikten sonra, Sedat Peker hakkında, ‘Hakaret’ suçundan soruşturma başlattığı öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
TC Tirbüşon
TC Tirbüşon - 2 hafta Önce

perinçeki mıhlıyamayan suikasçının azına sıçim eşşolueşşek ! hehehe

TC Kabzımal Neco
TC Kabzımal Neco @TC Tirbüşon - 2 hafta Önce

hatırlatmayın yaramızı deşmeyin beee :(((

TC Ahmoz
TC Ahmoz @TC Tirbüşon - 2 hafta Önce

ulusal kanal a ve aydınlık a bomba atacağa emekli ikramiyemi vercem !!!!!!!

iszet
iszet @TC Tirbüşon - 2 hafta Önce

ah lan ahhh

SEDO KARDEŞ ONUN TÜRÜNDEN BAŞKA YOK ! O DÜNYADA Bİ TANE ! PUŞTLUKTA-DÖNMELİKTE-KARAKTERSİZLİKTE NO:1
SEDO KARDEŞ ONUN TÜRÜNDEN BAŞKA YOK ! O DÜNYADA Bİ TANE ! PUŞTLUKTA-DÖNMELİKTE-KARAKTERSİZLİKTE NO:1 - 2 hafta Önce

.

TC Tirbüşon
TC Tirbüşon - 2 hafta Önce

Sedat bey bu pazarki vidyonuza masa üstüne bir tane ''Tirbüşon'' koysanıza hehehe..

AHHH LAN KOVİT DOĞU PERİNÇEK İLE KELTOŞ HALİL NEBİLER' İ Bİ HALLETMEDİN YAAA !!!! :((
AHHH LAN KOVİT DOĞU PERİNÇEK İLE KELTOŞ HALİL NEBİLER' İ Bİ HALLETMEDİN YAAA !!!! :(( - 1 hafta Önce

.

TC Mozart'ın son Zartı
TC Mozart'ın son Zartı - 1 hafta Önce

ULAN SEDO'CUM O KADAR ADAM VURDURMUŞSUN ! HAYRINA ŞU TOPALI Bİ MIHLATMADIN ! :(((

SEDAT PEKER ( https://www.youtube.com/watch?v=uPRliiM-9i4 )
SEDAT PEKER ( https://www.youtube.com/watch?v=uPRliiM-9i4 ) - 1 hafta Önce

.

SEDO KARDEŞ ! VİDEO ÇEKERKEN : ARKADA OTELİN DEĞİL KENDİNE AİT BİR PERDE KULLAN YADA BEYAZ, KREM VS. TEK RENK BİR DUVAR OLSUN. OTELE AİT DESENLİ BİŞİ, AKSESUAR, TABLO, SAAT, SANDALYE, ŞÖMİNE VS. OLMASIN ! CEPTELDE ''LENS'' DİYE BİR PROGRAM
SEDO KARDEŞ ! VİDEO ÇEKERKEN : ARKADA OTELİN DEĞİL KENDİNE AİT BİR PERDE KULLAN YADA BEYAZ, KREM VS. TEK RENK BİR DUVAR OLSUN. OTELE AİT DESENLİ BİŞİ, AKSESUAR, TABLO, SAAT, SANDALYE, ŞÖMİNE VS. OLMASIN ! CEPTELDE ''LENS'' DİYE BİR PROGRAM - 1 hafta Önce

SEDO KARDEŞ ! VİDEO ÇEKERKEN : ARKADA OTELİN DEĞİL KENDİNE AİT BİR PERDE KULLAN YADA BEYAZ, KREM VS. TEK RENK BİR DUVAR OLSUN. OTELE AİT DESENLİ BİŞİ, AKSESUAR, TABLO, SAAT, SANDALYE, ŞÖMİNE VS. OLMASIN ! CEPTELDE ''LENS'' DİYE BİR PROGRAM VE BENZERLERİ VAR ! İNTERNETTE GÖRÜNTÜ ARAR ! ORDAN OTEL TANITIMLARINDAN BULUNABİLİRSİN ! BİDE YAKA MİKROFONU KULLANSAN DAHA NET BİR SES KAYDI OLUR ! BİLGİNE ! ;-)